Internet

Zwariowane gadżety przyszłości

przeczytasz w 1 min.

Mamy mnóstwo zdjęć i opisów sprzętu codziennego użytku, który może uczynić nasz świat lepszym. Ba, o wiele lepszym! Przedstawiamy innowacyjne i zwariowane urządzenia przyszłości. Krótko mówiąc: kompleJak będzie wyglądać nasza przyszłość? Na pewno wielu naszych czytelników przynajmniej raz zastanawiało się, jakie komputery będą na rynku za 10, 20 lat.

Zdecydowanie mniej osób pomyślało jednak o tak prozaicznych rzeczach jak lampka, ozdoba, czajnik czy lodówka. Mamy dla was wizje świetnych projektantów, którzy opracowali różne przedmioty codziennego użytku. Oczywiście w wersjach przyszłościowych i często połączonych z elektroniką.

Uznaliśmy, że nasz wortal to dobre miejsce do przedstawienia takich produktów. Jednocześnie chcemy zachęcić was do dyskusji na temat przyszłości.

Czy komputery przestaną wyglądać jak komputery? Typowe obudowy Midi-Tower i notebooki mogą się całkowicie zmienić. Również telefony będą - przynajmniej w oczach projektantów - wyglądać zupełnie inaczej. Jaka jest wasza opinia na ten temat?

Przyszłość zapowiada się niezwykle interesująco. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia produktów opisanych w dalszej części artykułu i szybko można wywnioskować, że kompletnie nie przypominają one tych sprzętów, jakie mamy obecnie w domach.

W czasach, w których wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone, ciągle jest mnóstwo miejsca na innowacje. Dla przykładu, na następnej stronie opisaliśmy produkt o nazwie SENSE, który pozwala dotykać produktów… przez internet.

A mamy tego znacznie więcej! Dlatego zachęcamy do lektury i podziwiania tych niesamowitych prac uzdolnionych wizjonerów. Jest na co popatrzeć.