Internet

Waveface, czyli elektronika przyszłości Asusa

przeczytasz w 1 min.

Elektronika użytkowa od nowa. Jeśli tak mają wyglądać sprzęty Asusa w najbliższej przyszłości, to na pewno zdominują dział Aktualności naszego serwisu. Wyglądają obłędnie, co nie oznacza jednak, że spodobają się każdemu. Niemniej dużo na to wskazuje, bo także ich funkcjonalność jest świetna.

Po pierwsze, mamy telefon Waveface Wathphone. Nosi się go na nadgarstku i kiedy nie dzwonimy, może pracować jako zwykły zegarek naręczny. Kiedy zaś chcesz zadzwonić, przykładasz rękę do ucha. Plus: dodatkowe funkcje, typowe dla nowoczesnych smartphone'ów.

Waveface Light to z kolei laptop wyposażony w elastyczny wyświetlacz, który można odłączyć i... spłaszczyć, aby korzystać z niego w formie tabletu na biurku. Ma także szereg funkcji multimedialnych, włącznie z atrakcyjnym komunikatorem, gdzie widać użytkownika na niewielkim ekranie znajdującym się nad klawiaturą.

Trzecią z innowacji Asusa jest Waveface Casa. To kompletny system kina domowego, który można umieścić na ścianie i po chwili oglądać ulubione filmy. Podobno nie trzeba sobie zawracać głowy jakimkolwiek okablowaniem - wieszamy Casę na ścianie i to by było na tyle jeśli chodzi o instalację. Później trzeba się już tylko zainstalować w fotelu. Z colą i paluszkami.

Zdjęcia produktów Waveface: