Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: Azprime
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core i5 3570K 3,4 GHz
 • Karta graficzna: nVidia GeForce 600 GTX 660
 • Płyta główna: chipset Intel Z77
 • Pamięć RAM: DDR-3 1600 8 GB
 • Dysk twardy: WD
 • Dodatkowe informacje:

Komentarze

 • Jaki telewizor do konsoli?

  Ocena komentarza: 0
  @gostek2012 Xiaomi lepsze xD

  16

 • Jaki telewizor do konsoli?

  Ocena komentarza: 0
  @kabanosek "W siatkówce umieszczone są...tzw. fotoreceptory składające się z około 6 mln czopków i 120 mln pręcików, dzięki którym rozróżniam 160 kolorów i 600 000 odcieni."

  16

 • Bill (nie)wszechmogący - recenzja dokumentu Netflixa "W głowie Billa Gatesa"

  Ocena komentarza: 0
  @BrumBrumBrum
  Źródeł energii nie mamy co raz więcej. Jest wręcz przeciwnie. Dlatego Chiny i Rosja prowadzą badania, które umożliwią pozyskiwanie helu-3 z księżyca.

  A donośnie pana Gatesa i Jobsa. Zastanawiam się, ile rzeczywiście przypisywanych im innowacyjnych odkryć i pomysłów, jest faktycznie ich własnością. A ile ludzi, którzy dla Apple i MS pracowali.

  9

 • Najlepszy sposób na lepszy dźwięk z telewizora

  Ocena komentarza: 0
  @Azprime
  Jak masz mało miejsca możesz użyć zestawu w oparciu o kolumny aktywne. Ale jeżeli priorytetem jest oszczędzanie miejsca, to po w ogóle ustawiać soundbar, czy kolumny? Przecież oba urządzenia je zajmują.

  14

 • Najlepszy sposób na lepszy dźwięk z telewizora

  Ocena komentarza: 4
  Polecam klasyczny zestaw stereo. Za 2k PLN można kupić sprzęt, który będzie miał lepszą jakość dźwięku, niż wymienione wyżej soundbary. A jeżeli ktoś zdecyduje się na sprzęt używany, to różnica w jakości dźwięku będzie jeszcze większa ze wskazaniem na zestaw stereo.

  14

 • Apple zgarnia 92% zysku z rynku smartfonów

  Ocena komentarza: 0
  Kiedyś się zastanawiałem na zakupem telefonu Aplle dla żony, ale krew mnie zalała, kiedy porównałem ceny w oficjalnym sklepie USA i w Polsce. Iphone 6 16GB w Polsce 3200 PLN, w USA, przy dość wysokim ostatnio kursie USD, ok. 2400 PLN. "CYKA BLYAT" Apple!!!

  73

 • AMD dodaje za darmo cztery gry do kart Radeon R9

  Ocena komentarza: 0
  A idealnie byłoby, gdyby do każdej gry dodawana była karta, która podawana jest jako rekomendowana do danego tytułu;)

  34

 • Monitory - nominacje na Produkt Roku 2014

  Ocena komentarza: 9
  Tyle emocji;)
  Ale tak na prawdę do 90% komentujących nie miało nawet styczności z nominowanymi monitorami. W myśl zasady "nie znam się, to się wypowiem" toczona jest piana nie poparta żadnymi argumentami.
  Podejrzewam, że redaktorzy, którzy uczestniczyli w nominowaniu ww. monitorów, mieli jednak kontakt z tym sprzętem i pomimo, że nie znajdzie się tam produkt, który jest produktem idealnym w każdym calu. To na pewno monitory w nominacjach wyróżniają się, w porównaniu do całej masy sprzętu wprowadzonego na rynek w roku 2014.
  Osobiście marzy mi się monitor IPS taki 24", z rzeczywistym czasem reakcji ISO 5 ms (nie chodzi mi o G2G), odświeżaniem 75 Hz i pokryciem kolorów na poziomie 90% Adobe RGB w cenie do 1k PLN. Ale to tylko sfera marzeń;)

  20

 • Poznań Game Arena 2014 – redakcyjna relacja z imprezy

  Ocena komentarza: 0
  W Sosnowcu nie ma Media Markt. Ale faktycznie, w tych obrazach jest coś, co przypomina otwarcie nowego marketu.

  7

 • Windows 10, Windows 8.1 czy Windows 7?

  Ocena komentarza: 1
  W domu korzystam z W7 i W8.1 i pomimo, że z W7 mam kontakt od wielu lat i znam ten system bardzo dobrze, to nie mogę powiedzieć , że W8.1 jest systemem gorszym. Bo gdyby to ode mnie zależało, to kilka rzeczy z W7 przeniósłbym na W8.1, a z W8.1 na W7.


  I bardzo mnie bawią użytkownicy, którzy na siłę udowodniają innym, że system X jest lepszy od systemu Y. Odnoszę wrażenie, że tacy użytkownicy widzą świat tylko w kolorach czerni i bieli. Przypomniał mi się mój znajomy, który był tak wielkim fanem potraw mięsnych, że gdy na obiad dostawał schabowego, ziemniaki i kapustę, a jego matka nie widziała, to ziemniaki i kapusta lądowały za oknem. On tak ślepo wierzył w wyższość mięsa na innym jedzeniem, że szantażował babcię swoją absencją na wigilii, jeśli ta nie przygotuje mu jego ulubionego kurczaka;)


  A wracając do tematu, to nie nie można jednoznacznie wskazać, który system jest najlepszy. Oczywiście można matematycznie wyliczyć bardzo precyzyjne statystyki zestawiając ze sobą wyniki z różnych benchmarków i na tej podstawie przyznać miejsca na podium, ale istnieje ogromna rzesza użytkowników, która ma takie obliczenia w głębokim poważaniu i nie opiera swojej opinii na liczbach.

  81

 • Rekordowy kwartał Intela - 100 mln dostarczonych mikroprocesorów

  Ocena komentarza: 3
  Może i dobry sprzęt robią, ale cena, za jaką go sprzedają, to rozbój w biały dzień. A to, że ludzie przepłacają, to właśnie zasługa dobrego marketingu.

  46

 • Windows 10 pobrany już ponad 1 milion razy

  Ocena komentarza: -1
  A teraz mi powiedz ile z tych "tysięcy programów" wykorzystujesz? Odnoszę wrażenie, że brzmisz trochę jak marketingowcy z Cupertino. Programy będące windowsowymi odpowiednikami znajdziesz także na Androidzie. A co do grania na Macu, to jak w ogóle można nazywać "pykanie" w Angry Birds graniem. Nawet jak sobie Windows zainstalujesz na Macu Pro za 10k, to z jego układem graficznym możesz zapomnieć o cieszącej oko rozgrywce. I to jest fakt.
  Więc zanim zaczniesz kogoś nazywać "cepem", bo ma inne zdanie niż twoje, to popraw swoją hipsterska czapeczkę, przeczesz brodę, dopij kawusię ze Starbucksa i przemyśl to dobrze.

  45

 • Klawiatura Microsoft All-In-One Media

  Ocena komentarza: 7
  A no po to, żebyś mógł do telewizora typu smart podłączyć taką klawiaturę i nie musiał się martwić myszką. Z resztą w ostatnim zdaniu w artykule, są wymienione urządzenia dla, których taka klawiatura sprawdzi się najlepiej.

  10

 • Wymagania sprzętowe The Crew - potrzeba naprawdę mocnego komputera

  Ocena komentarza: 2
  Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Definicja "mocny komputer" jest bardzo elastycznym pojęciem i nie należy zanadto ekscytować się tytułem artykułu. Ale każdy powinien mieć świadomość tego, że wielu Polaków posiada w swoich domach komputery, które ledwo mieszczą się w tabelce z wymaganiami minimalnymi, a zakup karty której cena oscyluje w granicach 500 PLN to wydatek po za zasięgiem domowego budżetu.

  154

 • Polskie dyski GOODRAM C50 60 - 240 GB w jeszcze niższej cenie

  Ocena komentarza: 1
  Masz rację, "niema bleduw bez polskich znakuw" :facepalm:

  38