Avatar użytkownika M M

M M

data dołączenia:

Moje komentarze (798)

  • Avatar użytkownika Jozio
   Jozio
   Ja to bardziej zrozumiałem jako nadanie wartości, w stylu " Kto nadaje wartość bitcoinowi?" Tuż to tak zabrzmiało dla mnie :-)

   Wartość nadaje ten kto chce kupować ( czyt. człowiek ), tak jak pieniądz który nie jest nic warty ( tak to my nadajemy mu wartość naszą "wiarą" ), czy podobnie kruszec.
   • Avatar użytkownika Jozio
    Jozio
    Online, offline, tv itd. jakość też ma znaczenie ( jeżeli chodzi o tv ) - Patrz Samsung
    • Avatar użytkownika Jozio
     Jozio
     Nie rozumiem czemu w Polskich graczach taki hejt na wszystkie platformy... Nie oszukujmy się tylko w Polsce gracze kupują konsole A lub konsole B, mimo że jedna i druga kosztuje grosze w porównaniu z PC. Każdy powinien zainwestować w jedną i drugą a nie tylko hejtować bo ma się tą jedną :D Jak i jedna strona ma słuszne argumenty tak samo i druga, także dajcie spokój z tymi hejtami :D
     • Avatar użytkownika Jozio
      Jozio
      :)
      -2
      • Avatar użytkownika Jozio
       Jozio
       W sensie mówisz teraz o pracy fizycznej czy umysłowej?
       Ponieważ jeżeli ogarniasz pracę umysłową gdzie istotne jest przeliczanie danych jak i praca na programach adobe to raczej powinieneś być przyzwyczajony do takich właśnie "cegieł". Tym bardziej jeżeli zabierasz ze sobą istotne dane. Powiesz zapewnię MAC... niestety NIE, MAC to dziadostwo za jeszcze większe pieniądze jeżeli chodzi o ten typ pracy i rendering ( tym bardziej brak SV którego wole od AP mimo współpracy z AAE ).

       Fakt faktem na początku chodziliśmy do pubu, ale żaden z nas nie jest jakimkolwiek faworytem meczów, każdy jest "dzieciaty" a odpoczynek jest dla nas rozmową z rodziną po pracy ( często gęsto na takich delegacjach pracuje od 7 do 8 godzin, tylko w Polsce standardem jest 9-12 dla umysłowców ) a potem dobra gierka - często GTA online.

       Serio nie wyobrażam sobie po raz np 5 chodzić po tym samym mieście i się cieszyć mnie to mega nudzi. Wyjazdy trwają nieraz kilka tygodni to tym bardziej chcesz sobie zapewnić jakiekolwiek środowisko do regeneracji umysłowej :-)

       No chyba że wysłali by mnie w końcu do SF to bym mógł zwiedzać i zwiedzać :D
       • Avatar użytkownika Jozio
        Jozio
        tu nie o to chodzi....
        Bardzo dużo osób pracuje w wielu miejscach w ciągu roku. 80% biznesmenów musi cały czas podróżować, 70% developerów bankowych musi podróżować po świecie, podobnie grafików UX na kontraktach :-) Pojawia się często pytanie, co taka osoba pracująca X godzin dziennie w jednym miejscu przez 2 miesiące ma zrobić, zwiedzanie się po pewnym czasie nudzi, szczególnie jak wracasz do tego samego miejsca 4 raz ;-) Dlatego takie laptopy są rewelacyjnym wyborem dla takich osób.

        Macie racje komputer stacjonarny jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do domu, ale tylko do domu. Niestety w podróż nie wezmę ze sobą stacjonarki :-) Sam kupiłem MSI gamingowy ( co prawda nie za tyle ale za 7k ) i jestem zadowolony z mobilności którą mi daje i możliwości pracy w każdych warunkach.
        • Avatar użytkownika Jozio
         Jozio
         Jeżeli chodzi o reklamy i artykuły sponsorowane to akurat benchmark ma malutko :-)
         Sprawdź konkurencję ;-)
         • Avatar użytkownika Jozio
          Jozio
          Moim zdaniem ten laptop jest jedynie dobry nic więcej, mam takiego do pracy - obudowa jest słaba, ograniczenia multiscreenu małe ( tylko 1 monitor dodatkowy ), klawiatura trzeszczy, zawiasy po 1 miesiącu też.
          Do domu kupiłem sobie ( też w większych planach do pracy ale zdalnie ) MSI GL 62 i jakość jest zdecydowanie lepsza, nic nie trzeszczy 32 gb ram lekko wchodzi, ssd+hdd jak miodzio do tego dochodzi mozliwosc raid a tak na prawdę dopłacasz do tej kwoty tylko 1000 zł.

          Oczywiście parametry podobne ( z delikatnym plusem dla MSI )

          Prz grach nie testowałem ponieważ nie mam czasu grać...
          • Avatar użytkownika Jozio
           Jozio
           cisza, spokoj, przeplyw powietrza, ulozenie sprzetu
           • Avatar użytkownika Jozio
            Jozio
            A tu nie chodzi o to aby nie psuł się sprzęt :D ?
            • Avatar użytkownika Jozio
             Jozio
             Jest blog i możesz przecież porządnie przetestować coś, przesłać link administracji i pokazać jak to powinno wyglądać wdg Ciebie :-)

             Za dużo narzekania za mało robienia :-)