Avatar użytkownika Dawid

perdos1

data dołączenia:

Moje komentarze (7)

  • Avatar użytkownika perdos1
   perdos1
   Telefon ma bardzo słaby ekran. Nie mówię tylko o rozdzielczości ale i o maksymalnej jasności która jest po prostu tragiczna. Jak można recenzować ten telefon i nie wymienić w tego w wadach? Do tego krótki czas pracy na baterii, kolejny minus, który nie został wymieniony. Śmieszy mnie jak ktoś pisze, że przy "normalnym korzystaniu" telefon wytrzymuje 1 dzień. Jak ktoś kupuje sprzęt za 2K to ma prawo oczekiwać przyzwoitego czasu pracy przy robieniu czegoś więcej niż dzwonienie i smsowanie. W którymś komentarzu recenzujący sam wspomniał o grubych ramkach, ale w wadach to rowniez nie zostało wymienione.

   Nie chcę pisać o tym, że to zły telefon, ale w tej cenie niektóre aspekty rażą w oczy. I nie są to pierdoły. Za ponad 2K można oczekiwać:
   1. Dobry, jasny ekran o przyzwoitej rozdzielczości z minimalnymi ramkami.
   2. Szybka ładowarka w zestawie (jej brak to kpina)
   3. Bateria minimum 3000 mAh.
   • Avatar użytkownika perdos1
    perdos1
    Kolejny argument ku temu by przejść na tureckie konto.
    • Avatar użytkownika perdos1
     perdos1
     Teraz są trochę droższe. Ja zamówiłem u Goldwaya za 89.99, do tego przesylka która omija urząd celny 9.50$, rabat z aplikacji mobilnej 9$, cashback z ebates 15$. Razem wychodzi 75,50, czyli około 320 zł (przy wyższym kursie niż obecnie).

     Obecnie brałbym redmi 4, 124$, -4$ kupon z aplikacji mobilnej, 11.50$ przesyłka która omija UC, cashback z ebates 15$. Razem 93.50, czyli 380 zł.
     • Avatar użytkownika perdos1
      perdos1
      Ja sprowadziłem go za 330 zł (z Chin) i tak też polecam zamówić. W tej cenie to jest rewelacja. W Polsce jest wg mnie za wysoko wyceniony, powinien kosztować 500 zł. W tej chwili bardziej opłaca się Redmi 4 z baterią 4100mAh. Za niewielką dopłatą dostajesz mocniejszy procesor, lepszy aparat, czytnik linii papilarnych oraz wspomnianą wcześniej bardziej pojemną baterię.
      • Avatar użytkownika perdos1
       perdos1
       Ja kupiłem tę kartę ze świadomością jak działa jej pamięć i nie żałuję, nie kupiłbym nic lepszego za te pieniądze, dla mnie problem występuje tylko na papierze.
       • Avatar użytkownika perdos1
        perdos1
        Można ładować jeszcze w trakcie promocji na FB, co daje nawet 100% bonusu za doładowanie, do tego za doładowanie w parze dodatkowe 5 zł. No i co miesiąc włączać pakiet 10za5. Można wtedy wyciągnąć to co napisałeś+ nawet 92 zł na rozmowy i SMSy do innych sieci zamiast 20 zł.
        • Avatar użytkownika perdos1
         perdos1
         W formule minimax za 5 zł dostajemy około 25MB (5/0,02*100KB), a nie 250. Poza tym w porównaniu nie ma wszystkich taryf, są tylko wybrane. Plus nie jest jednym z nielicznych operatorów oferujących roczną ważność konta od doładowania za 5 zł, Play, Orange również takie oferują. Poza tym, warto byłoby zestawić też lepsze oferty wirtualnych operatorów (np. Virgin) no i RBM.