Gry

Akcja Far Cry Primal na terenach współczesnej Polski?

z dnia 2016-02-19
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
37 komentarzy Dyskutuj z nami

Far Cry Primal zapowiada się coraz ciekawiej.

Far Cry Primal gra

Ubisoft pochwalił się kolejnym zwiastunem Far Cry Primal. Koncentruje się on na świecie do jakiego zostaną zabrani gracze, a który może okazać się dla nas jeszcze bardziej interesujący niż pierwotnie zakładaliśmy.

Twórcy opowiedzieli nieco o pracach, jakich musieli podjąć się przy próbie wykreowania epoki kamienia łupanego. Nie było to łatwe, zwłaszcza, że wszystko miało być jak najbardziej zgodne z historią. Okazuje się, że akcja gry osadzona będzie w erze mezolitu, w Europie Wschodniej, a dokładniej mówiąc w Karpatach. W teorii zatem mogłoby to zahaczać o współczesną Polskę, chociaż to zapewne temat na dłuższe rozważania.

„Czego potrzeba, by stworzyć grę osadzoną 10 000 lat temu? Stworzenie całkowicie nowego języka, Windźa, opartego na Prajęzyku Indio Europejskim było niezbędną częścią procesu, by uzyskać poziom realizmu i autentyczności, który był wymagany od gry.”


Premiera Far Cry Primal w wersji na konsole PlayStation 4Xbox One planowana jest na 23 lutego. Na PC gra pojawić ma się natomiast 1 marca.

Poniżej zobaczyć możecie kilka wcześniej opublikowanych zwiastunów.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl


 

 

 

 


Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft UK, vg247

marketplace

Komentarze

37
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  To jest MOD FC4 które jest MODEM FC3.
  Tu jest wszystko takie samo tylko przykryte innym klimatem. Nie oznacza to, że gra będzie zła. Mnie zupełnie niepociąga. Dość już zbierania roślin i skór, odbijania posterunków. Ciągle to samo. Nie chce mi się poraz trzeci zapierdzielać od wiochy do wiochy i ją odbijać, w między czasie ścinać kwiaty i klepać ulepszenia ze śmieci które znajde.
 • avatar
  Osobiście lubiłem pierwszą część Far Cry, druga jeszcze była ok ale dalej nie wiem co się stało z tą grą jak dla mnie to całkiem co innego i mi nie bardzo odpowiada ona w obecnej postaci.
  Zaloguj się
 • avatar
  Po obejrzeniu tych filmików widać że to mod FC3.Jeśli ktoś grał w FC3,a potem zmęczył FC4 to w primala na pewno już nie zagra.
  Zaloguj się
 • avatar
  HAHA symulator mamuta :D
 • avatar
  to coś ala Assasin's Cry 16...
 • avatar
  Gra kupiona... Jeszcze 3 dni... wersja na Ps4, bo znając "cudowną" optymalizację UBI - vide niegrywalne w FullHD/Ultra AC:Syndicate na moim GTXie 970 OC i fakt że Farcry 4 wyglądał na konsoli jak na PC/ULTRA jestem dobrej myśli.


  Nie oglądam trailerów... Nie znam fabuły, gemplejów, zawsze lubiłem klimat "jaskiniowców" - będzie kosa!


  Teraz jeszcze tylko 3 dni!
  Zaloguj się
 • avatar
  A mi się wszystkie poprzednie części podobają. Można je przechodzić po cichu lub na wariata. Każda część jest jak piaskownica dla dużego dziecka, pełna różnorakiej broni i pojazdów i nie obchodzi mnie że ktoś nazywa kolejne części odgrzewanymi kotletami o lekko zmienionej płytkiej fabule i innej lokalizacji. Fabułę w tej grze traktuję trochę jak misję poboczną. W primala nie zagram bo bieganie z dzidą i łukiem mnie nie kręci, poczekam na następnego "odgrzewanego kotleta" czyli Far cry 5 :)
 • avatar
  Ahem. "Prajęzyku indoeuropejskim".
 • avatar
  gratuluje znajomości języka autorowi.

  współczesny
  1. «występujący, żyjący w tym samym czasie, w którym istniał ten, o kim mowa»
  2. «charakterystyczny dla dzisiejszej epoki»
  Zaloguj się
 • avatar
  Ubisoft? o nie ja podziękuję...
 • avatar
  Jak ta gra to gniot,jak większość od ubi.
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  Żałuje że nie mogę kupić komputera aby w to pograć. Zainteresowali mnie swoim produktem.
  Zaloguj się
  -7
 • avatar
  Reklamujecie tę grę tak samo jak reklamowaliście Far Cry 4... tymczasem kolejny dzień bez informacji o ostatnim dodatku do najlepszego RPG ostatnich lat - "Pillars Of Eternity".
  Zaloguj się
  -8
 • avatar
  Brawo polacy! Kolejny sukces!