Na topie

Battle Royale w Battlefield V już od 25 marca

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Battle Royale w Battlefield V umożliwi zabawę 64 graczom, w pojedynkę lub w 4-osobowych drużynach.

  • Battle Royale w Battlefield V już od 25 marca
A A

Po premierze Battlefield V pod adresem gry padło kilka zarzutów. Między innymi ten, iż okrojono ją z elementów, którym podczas zapowiedzi poświęcano sporo uwagi. Chodzi między innymi, a być może przede wszystkim, o opcję zabawy w trybie Battle Royale. Jeśli nie możecie się jej doczekać to mamy dobre wieści.

Twórcy poinformowali, iż tryb Burza Ognia oferujący zmagania w formule Battle Royale zostanie wprowadzony do Battlefield V jeszcze w tym miesiącu. Premierę stosownej aktualizacji zaplanowano na 25 marca, jednocześnie na wszystkich platformach docelowych gry.

„Burza Ognia to tryb Battle Royale w stylu Battlefield, zawierający charakterystyczne dla całej serii elementy: najlepszą w klasie mechanikę strzelania, oszałamiającą grafikę, możliwość użycia pojazdów i destrukcję otoczenia. Burza Ognia wprowadza największą mapę w historii serii - Halvøj, z rozległym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża.”

Battle Royale w Battlefield V umożliwi zabawę 64 graczom, w pojedynkę lub w 4-osobowych drużynach. Po polu bitwy można poruszać się piechotą, pojazdami naziemnymi, a nawet przy użyciu helikoptera. To jednak nie wszystko, dostępny będzie również pojazd-amfibia. Twórcy chcą, aby walka o przetrwanie toczyła się na lądzie, w powietrzu oraz na morzu.

Battle Royale w Battlefield V zwiastun


Źródło: EA

Odsłon: 4113 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. n4zgul
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-14 17:18

    Czym tym Battlefield V Royale będzię się różnił od innych trybów rozgrywki ? ?

    Skomentuj

    1. miedzianek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-14 17:40

      1 życie jedna śmierć, zbieranie na zapas zapewne i bardziej kitranie się niż otwarta walka

      Skomentuj

    2. Stashqo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-14 18:22

      Będzie się różnił tym, że w przeciwieństwie do reszty trybów jest totalnie zbędny i z czapy... :)

      Ostatnio "wyciekł" filmik instruktażowy firestorma, wpisz na YT to zobaczysz o co tam ma chodzić. Osobiście tego nie kupuję, ale zwyczajnie nie cierpię wszelkich BR-ów, za to ci, którzy bardziej się znają mówią, że wygląda to całkiem dobrze.

      Skomentuj

  2. gregory7
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-03-14 18:12

    Super nie mogę się doczekać:)

    Skomentuj

  3. cyna76
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-03-14 18:33

    to Deathmatch to teraz Battle Royale ?

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-14 19:02

      BR to nie deathmatch

      Skomentuj

      1. cyna76
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2019-03-14 20:22

        a czy się w takim razie różni ?

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-03-14 20:46

          choćby brak respawnu? konieczność uzbrojenia się, zazwyczaj zaczynamy (w najlepszym wypadku z bronia melee) z niczym
          progresywnie zmniejszająca się mapa, pojazdy

          tzn jasne na upartego można powiedzieć ze BR to deathmatch tylko w takim wypadku jaki tryb online w fps nie jest deathmatchem?

          Skomentuj

  4. piccardo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-14 20:41

    Bf i BR yyyy... cóż można pominąć, spóźnione i tyle. Ale zastanawia mnie po co M$ marnuje tony kasy żeby każdy trailer itp. "dekorować" logiem xboxa? Nie lepiej zainwestować ten szmal w exy których ta konsola nie posiada i dlatego przegrywa z Sony?

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-14 20:47

      bo ich to praktycznie nic nie kosztuje (relatywnie)

      Skomentuj

  5. Kuciapa
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-14 20:56

    a kiedy tryb hardcor ????????????????

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-14 21:17

      miejmy nadzieje że nigdy, nie ma potrzeby dzielić społeczności bardziej, trybów już i tak jest lekko za dużo

      Skomentuj

      1. pzilk
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-14 23:48

        A ja również czekam i doczekać się nie mogę HC. 3 i 4 tylko HC a w 1 z HC już było gorzej.

        Skomentuj

        1. awesome1337
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-03-15 00:58

          nie ogarniam grania w hardcore, brak jakiegokolwiek balansu kompletnie rozwala ten tryb

          Skomentuj

          1. bartekmustach
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-15 14:31

            Mi się wydaje, że HC w większości przypadków właśnie zwiększa balans i jest trybem, który zmienia znacząco rozgrywkę.

            Zgodzę się, że faktycznie bardziej dzieli społeczność danej gry (i o to w tym chodzi), dlatego nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest trybem zbędnym. Obecnie jest dużo graczy, którzy wykręcają staty K/D 8.0 wzwyż i jest jeszcze więcej graczy, którzy kręcą K/D 0.2. HC spowoduje przesiew obecnych graczy i podzieli je na dwie grupy o różnych preferencjach. Mówiąc krótko - rozgrywka stanie się bardziej wyrównana.

            Skomentuj Historia edycji

        2. bartekmustach
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-03-15 14:16

          BF 3 i 4 miał na tyle dobry TTK, tempo i balans rozgrywki, że granie bez HC już było bardzo dobre.

          Skomentuj

  6. Kuciapa
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-14 20:56

    a kiedy tryb hardcor ????????????????