Na topie

Battlefield V - oficjalny zwiastun kampanii

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wielkiego zaskoczenia nie będzie, ponieważ wzorem Battlefield 1 zobaczymy tutaj kilka misji prezentujących losy różnych bohaterów. Premiera Battlefield V za nieco ponad miesiąc.

  • Battlefield V - oficjalny zwiastun kampanii
A A

Dłuższy czas nie mieliśmy okazji usłyszeć o Battlefield V. EA uznało, że wystarczy i właśnie przypomniało graczom o tym tytule. W sposób, który lubi najbardziej - prezentując nowy materiał wideo.

Co możemy zobaczyć tym razem? Skoro w przeciwieństwie do najnowszej części Call of Duty w Battlefield V nie zabraknie kampanii to wypadało wreszcie poświęcić chwilę uwagi temu trybowi rozgrywki. Wielkiego zaskoczenia nie będzie, ponieważ wzorem Battlefield 1 zobaczymy tutaj kilka misji prezentujących losy różnych bohaterów.

„Odkryj nieopowiedziane historie z II wojny światowej w jednoosobowym trybie Opowieści Wojennych w Battlefield V. Walcz z niemiecką okupacją Norwegii w »Nordlys«, dokonuj sabotażu na tyłach wroga jako nietypowy angielski żołnierz w »Bez chorągwi«, walcz za nigdy niewidziany dom w »Tyralierze« i dołącz do załogi Tygrysa I, która kwestionuje sens walki, w »Ostatnim Tygrysie« (dostępne w grudniu).”


Przypomnijmy, że jakiś czas temu premiera Battlefield V została opóźniona. Obecne plany zakładają, iż gra zadebiutuje 20 listopada. Dostępna będzie na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Battlefield

Odsłon: 3674 Skomentuj newsa
Komentarze

23

Udostępnij

Karty graficzne w marketplace

  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-16 23:28

    Wymagania sprzętowe Battlefield V (PC):

    ::::::::::::::::::::::::::::::::::
    Minimalne:
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::

    - [CPU] Core i5-6600K 3.5 GHz / FX-6350 3.9 GHz
    - [RAM] 8 GB RAM
    - [GPU] GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
    - [DYSK] 50 GB HDD
    - [OS] Windows 7/8.1/10 (64 bit)



    ::::::::::::::::::::::::::::::::::
    Rekomendowane:
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::

    - [CPU] Core i7-4790 3.6 GHz / FX-8350 4.0 GHz,
    - [RAM] 16 GB RAM
    - [GPU] GeForce GTX 1060 (3GB) / Radeon RX 480 (4GB)
    - [DYSK] 50 GB HDD
    - [OS] Windows 10 (64-bit)



    czyli te same wymagania co Battlefield 1 (PC) :P


    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-17 02:45

      przeciez tu sie nic nie zmienilo wiec nie ma sie co dziwic ze takie same

      Skomentuj

      1. mutissj
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-10-17 04:37

        jak to nie? dodali PayTracing!

        Skomentuj

    2. Balrogos
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-17 14:14

      wczoraj gosciu pisal na multi ze przy 64 osobach na FX 8350 laguja mu fpsy i7 47690k po oc zyluje 80-90% ale mam locka na 120 fps jak go usune to jest 90-100%

      Skomentuj

  2. konradkj
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2018-10-17 01:16

    Nie mogę patrzeć na tę chorą poprawność polityczną, nie kupię już tej gry. Pełno mużynów pełno kobiet, no i co to ma być? II wjna światowa? Szczęście że jeszcze cd project robi normalne gry.

    Skomentuj

    1. misiofazi
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-10-17 02:40

      niestety takie mamy spier....nie naszych czasów

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-17 02:48

      Pomysl sobie że chociaż zawsze Niemcy to ci źli ;) co oni musza czuc :)

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-10-17 03:28

        Wcale mi ich nie szkoda :D

        Skomentuj

      2. Pawlus
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-10-17 09:27

        Jacy niemcy, toż to jacyś wyimaginowani naziści (pamiętna scena z the stranger things)

        Skomentuj

    3. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2018-10-17 09:59

      Jakbyś uważał w szkole na lekcjach, to nie pisałbyś "mużynów" i pamiętałbyś, kim był August Agbola O'Brown, Danuta Siedzikówna "Inka", czy nawet dzieci poległe w powstaniu warszawskim.
      A tak... emanujesz ignorancją i niewiedzą, i jeszcze każesz nam czytać swoje byki.

      Skomentuj

      1. taki jeden
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-10-17 10:27

        Nie sądzę żeby twórcy tej gry inspirowali się naszym przegranym powstaniem warszawskim.

        Skomentuj

        1. jeomax.co.uk
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-10-17 14:09

          Możesz sobie sądzić, co chcesz, ale lepiej nie wypowiadaj się na głos :) Ja podawałem przykład z naszego rodzimego podwórka, kto brał udział w II wojnie światowej - a na całym świecie było jeszcze "lepiej".

          Skomentuj Historia edycji

  3. cacodemon
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-10-17 08:21

    Która to wojna ? Bo na pewno nie druga światowa

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2018-10-17 08:48

      byłeś? widziałes? a co jeśli media kłamio?

      Skomentuj

      1. BariGT
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-10-17 10:23

        2WS jest calkiem dobrze udokomentowana i na pewno flaga wermahtu wygladala inaczej niz krzyz armii kaizerowskiej. No ale coz - poprawnosc polityczna ma swoje wymagania. Dlatego ja zostane przy BF4.

        Skomentuj

    2. czerwonyznajomy
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-17 17:53

      Ah tak, bo każdy poprzedni bf to jak wiadomo realistyczne odwzorowanie wojny. :)

      Skomentuj

  4. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-17 10:30

    Szkoda tylko że kampanie w Battlefieldach to są tylko dodatki do Multiplayer.

    Skomentuj Historia edycji

  5. init0
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-10-17 12:31

    Super, już przebieram nóżkami ;)

    Skomentuj

  6. Balrogos
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-17 14:12

    Moze i kampania nie bedzie zla ale BFa kupuje sie dla multi a ten lezy i kwiczy, ponad to tworcxy gry zapowiedzieli ze w przyszlosci wprowadza te protezy i beda biegac terminatory, nie ma co sie owszukiwac na Multiku gra nie ma czucia

    Skomentuj

  7. ostryb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-17 17:51

    Jestem a raczej byłem fanem marki Battlefield.
    Battlefield 1 trochę mnie rozczarował i powróciłem do BF4.
    Zagram zapewne te 10h i jak mnie rozgrywką nie przekonają to nie kupię.


    Pozdrawiam.

    Skomentuj

  8. piccardo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-17 18:10

    Chętniej zagram w singla a multi zostaje przy BF4 i nadal czekam na coś ciekawego...

    Skomentuj

  9. solasoft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-17 21:33

    Gdzie sie podzialy gry medal of honor w single druga wojna swiatowa gdzie mozna grac miesiacami . nowe gry fajna grafika ale grywalnosc 10 minut niestety :(

    Skomentuj

  10. kieta1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-18 13:55

    Na pewno nie kupię tego poprawnie politycznego gniota !!!