Na topie

Co dalej z Virtus.pro?

Autor:
Jakub Kuczma

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport Virtus.pro

Zobaczcie podsumowanie ostatnich wyników drużyny CS:GO - Virtus.pro. Sprawdźcie także jakie zmiany nastąpiły ostatnio w samej organizacji.

  • Co dalej z Virtus.pro?
A A

Otóż po odpadnięciu z turnieju ELEAGUE Major w Bostonie, na Virtus.pro wylało się całe wiadro pomyj. Można powiedzieć, że to już świecka tradycja, ale tym razem było naprawdę ostro.

Jak pewnie pamiętacie, 2017 rok był dla zespołu istną karuzelą nastrojów, bo zaczęli go z wysokiego C. 

Najpierw trzecie miejsce podczas styczniowego World Electronic Sports Games, zaraz potem drugie miejsce na Majorze w Atlancie i tryumf na DreamHacku w Las Vegas. Poprostu lepiej być nie mogło.

Wtedy wszyscy się zachwycali grą naszych rodaków i nikomu nie przyszło do głowy, że następne miesiące będą istną droga przez mękę.

Zobacz jakie zmiany czekają zespół Virtus.pro i jak na to zapatrują się sami zawodnicy.

Odsłon: 10084 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. TarZanPL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-01-31 23:20

    Vp na zawsze

    Skomentuj

  2. Zwis88
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-02-01 11:13

    Typowo cebulowe, w dodatku w grę wchodzi obstawianie kasy, sebastian obstawił na VP, przerypał skiny albo hajs, to zaraz pójdzie hejtować i będzie wyklinał na ekipę. Pełna pogarda dla tych szmaciarzy hejterskich. Pełen szacunek dla VP, za wszystkie emocje jakich mi dostarczyli, kiedy w okolicach 2004 roku jako gimbus trafiłem na jakiś turniej w internecie i poznałem co to e-sport, potem nie mogłem spać tylko myślałem o tym aby też tak grać. Śledziłem VP głównie za czasów 1.6tki, CS GO już w ogóle mnie nie interesuje, natomiast zawsze gorące pozdrówki dla chłopaków, życzę kolejnych 15 lat sukcesów, turniejów i dobrych zarobków.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-01 13:28

      Ja nie obstawiam, a jestem zdania, że w każdym innym teamie byłaby już roszada co najmniej jednego zawodnika. Jestem zdziwiony, że to jeszcze nie nastąpiło. No i co? Jakoś obeszło się bez specjalnego hejtu. Zwyczajnie chłodna kalkulacja, że zespół w tym składzie raczej niczego większego nie osiągnie. Pasha mimo, że grał nieźle w tamtym roku to już raz czego byłem świadkiem na żywo skarżył się, że musi dzielić czas między życie i grę. Domyślam się więc, że zamiast np. posiedzieć na DM czy pograć mecze nie robi tego albo siedzi na PUBG lub innej grze co też często było widać. Powinna być ostra mobilizacja, a jakoś tego nie widać.

      Skomentuj

      1. Zwis88
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-02-02 15:47

        Jak ja oglądałem CS-a to skład był zupełnie inny, w zasadzie tylko Neo i Taz byli, był loord luq i kuben, potem to się skończyły złote czasy, niemniej jednak szacunek dla reszty ekipy bo też zrobili masę dobrego, Pasha przede wszystkim jest ojcem, sam mam dziecko 14 miesięczne, koniec życia, tylko praca dom, praca dom i nie wyobrażam sobie jeszcze wygospodarować czasu na karierę e-sportowca, dlatego rozumiem że to on jest najsłabszym ogniwem ekipy

        Skomentuj

        1. GhasuONE
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-02-05 10:56

          Akurat to Pasha jest najmocnejszym ogniwem tej ekipy. Statystycznie był najlepszy z całego teamu pomijając niektóre mecze. Cały team gra w kratkę i nie ma jakieś zależności. Snax grał początek roku wyśmienicie, a później to był tylko cień tego samego zawodnika. Najgorzej Neo i Taz z teamu wypadają. Białemu tez wyjdzie mecz na pare razy.

          Skomentuj

  3. rulax
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-02-01 17:12

    Niestety, konkurencja nie śpi. Albo jesteś "nolifem"albo przegrywasz mecze.

    Skomentuj

  4. Mkozlowski
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-11 17:58

    Co by się nie działo Virtusi zawsze u mnie na propsie,czy był to PGS czy MYM czy VP - wieczny props a sezonowcy niech sie bujają.

    Skomentuj

  5. wid3l3c
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-02-23 10:47

    Bardzo proszę redakcję o dopisywanie w tytułach słowa [Wideo].

    Ja osobiście nie mam zamiaru odtwarzać żadnych filmów i wchodzenie w podobne "newsy" jest dla mnie stratą czasu.

    Dziękuję.