Na topie

Gra Counter-Strike: Global Offensive za darmo przez cały weekend

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
benchmark.pl

Kategoria: Tematyka: Valve

Darmowy weekend z Counter-Strike

Counter-Strike: Global Offensive gra darmowy weekend

AA

Co prawda premiera gry Counter-Strike: Global Offensive już dawno za nami, ale jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji do zabawy z tym tytułem, to teraz ma naprawdę dobrą okazję do nadrobienia tych zaległości.

Valve przygotowało bowiem niezwykle ciekawą ofertę, w ramach której Counter-Strike: Global Offensive dostępny jest na platformie Steam zupełnie za darmo. Oczywiście nie na stałe, a jedynie przez weekend. Jest to chyba jednak wystarczająco dużo czasu, by zapoznać się z tym, co gra oferuje.

Promocja już wystartowała i trwa rzecz jasna do niedzieli. Sam pomysł na taką właśnie akcję narodził sie z okazji trwających finałów Electronic Sports World Cup, a więc mistrzostw świata w grach komputerowych, gdzie nie może zabraknąć zmagań także w Counter-Strike: Global Offensive.

"Ten weekend? Counter-Strike: Global Offensive jest zupełnie darmowy. Pobierz i graj. Uwielbiaj tę grę, jest za darmo. Kto wie, być może tak bardzo ci się spodoba, że zdecydujesz się na późniejszy zakup.

Źródło: steam, youtube, pcgamer

Strefa Windows 8

Odsłon: 33128 Skomentuj newsa
Komentarze

32

Udostępnij
  1. pffff
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-11-02 09:46

    Wystarczy spojrzeć na Steam top 10 granych gier i mamy odpowiedź dlaczego jest darmowy weekend :D

    Skomentuj

    1. kiziamizia2
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-11-02 11:04

      CSGO musi trochę pobyć na rynku żeby gracze się do niego przekonali :)

      Skomentuj

      1. Puchałkę
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-02 15:13

        jeśli dany produkt kiedyś zrobił sobie dobra reklamę to następne produkty jeśli będą tak dobre jak te poprzednie na pewno sprzedadzą się w podobnej lub większej ilości. Co do CS nie jestem zwolennikiem fpp

        Skomentuj

  2. KamiKAzeDBC
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-11-02 09:48

    Pobieram właśnie. Przetestuję i zobaczę czy warte mych pieniędzy.

    Skomentuj

    1. Cacek93
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-02 10:20

      Warta jak każdy CS:D

      Skomentuj

        1. Cacek93
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-11-02 11:59

          Bezpośredniej konkurencji i tak nadal nie ma, ja na cs'a patrzę przez pryzmat esportu i na razie utrzymuje się tendencja do migracji na csgo, ale to raczej z powodu ciekawych eventów z $$$$.
          Co do samej gry ja nadal czuje się jakbym grał w cs'a, a menu zakupów i tak nigdy nie używałem (bindy), nie jest jednak takie złe, jeśli ktoś kupuje myszką to można to zrobić szybciej niż w 1.6 i css.
          Kto dobrze strzela w 1.6 to będzie strzelał takżew source i csgo i na odwrót.

          Skomentuj

          1. barsiu
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2012-11-02 13:34

            menu nieczytelne, ok kupujesz bindami i fajnie, ale poki co z tym tez jest niezbyt kolorowo, ot taki rebuy dziala tylko raz po kupieniu, czyt. kupuje sprzet, przezywam runde, w drugiej nie kupuje nic ale gine, to w trzeciej rundzie f2 kupi mi cale nic. Grafika no coz... wpasawana idealnie w dzisiejsze trendy, niestety ze szkoda dla samej gry, ktora bardzo traci na czytelnosci przez to. Porownujac do 1.6 w/g mnie zmiany sa glownie na minus, ale jako ze dzisiaj TYLKO grafika sprzedaje gry to coz... moze byc sukces.

            Skomentuj

          2. Cacek93
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2012-11-02 17:14

            To słabe masz te bindy:P
            z- armor, x- smoke, c- def, mouse3- helmet, mouse4- flesz/wyciągniecie flesza, mouse5- he/ wyciągniecie he, F1-m4, F2- ak i wszystko pięknie chodzi.

            Jeśli grasz na mapach bez końcówki _se to faktycznie słabo z tą widocznością, natomiast np. na de_dust2_se widać wszystko ładnie, prawie jak w 1.6 i css.

            Skomentuj

  3. pat1ryk
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-02 10:23

    Ta gra była z góry skazana na porażkę. Gdyby ludzie grający w CS 1.6 mieli się przerzucić na coś nowego, to już dawno by to zrobili.

    Skomentuj

    1. adivxv5
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-11-02 12:14

      Nie ma jak to pisać bzdury, bez pokrycia w faktach.
      http://www.metacritic.com/game/pc/counter-strike-global-offensive

      gra jest ciekawą małą odskocznia od CSS i C.S 1.6. 40zł, to nie dużo za w miarę smaczny kotlecik.

      Skomentuj

      1. pat1ryk
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-02 14:29

        W którym miejscu napisałem bzdurę?

        W CS-a grają ludzie mający słabego kompa, chcący pograć za darmo przez internet, albo mający sentyment do old skulowej gry.

        Do żadnej z tych grup CS: GO nie przemówi. Dlatego wyniki sprzedaży będą co najwyżej mierne. Nikomu ta gra nie jest potrzebna.

        Skomentuj

    2. po1nt
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-02 15:12

      Co ty gadasz za pierdoły. Scena pro 1.6 i css się połączyła i wszyscy przeszli na CS:GO. Szczerze to mało obchodzą kogoś ilości na publikach. Bo wszystkie największe turnieje LANowe mają CS:GO od czasów jej bety i tak już będzie.

      Prędzej czy później ilość tych publikowych graczy także wzrośnie, właśnie przez turnieje pro.

      Skomentuj

    3. sqnke
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-11-02 16:52

      CS to społeczność, klany, progaming. Zapewniam Cię, że CS GO ma dużo więcej osób niż wynika to ze statystyk steama. Po prostu grają w starsza wersję bo:
      1. Mają swoje ulubione serwery,
      2. Nie wszyscy gracze z danej ekipy mają już CS GO,
      3. Stary CS to jedyna masowa gra która chodzi na starych rupieciach.

      Skomentuj

      1. Cacek93
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2012-11-02 17:09

        Dokładnie, cała scena z Source przerzuciła się na CSGO, duża część graczy z 1.6 też przeszła na goła, widać to chociażby po ilości teamów na wszelkich cupach, eventach.

        Skomentuj

  4. Cezikos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-02 11:32

    Za to kocham Steam, nie ma dema, ale chociaż dają grę na weekend za free i można przetestować czy opłaca się kupić i sprzętowo i wizualnie grę.

    Skomentuj

  5. mail_papieza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-02 11:39

    Dwa dni to mało, jakby tak dali na cały tydzień i zrobić to w dniu premiery. Nie trudno było się domyślić, że wielu starych graczy CS nie będzie mocno ciągnęło do CS:GO.

    Skomentuj

    1. Cezikos
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-02 11:55

      Wymagania sprzętowe też wiele osób zatrzymuje, duża część społeczności CS 1.6 to komputery na których CS:GO nie będzie płynnie chodzić. Wiem coś o tym...

      Skomentuj

    2. Omgzpwnd
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-11-02 14:50

      w dzisiejszych czasach wiekszosc gier sie nudzi juz po tygodniu, wiec to nie byłby zbyt mądry ruch marketingowy.

      gra koszci 40zł wiec nie ma co sapać.

      Skomentuj

    3. rafcik_er
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-11-02 18:21

      Nie to że dają 4 dni darmowej gry to ludzie jeszcze jęczą ze mało... 4 bo to działa od piątku do poniedziałku godziny 19 zapewne. Może najlepiej wogole niech wydawcy dają za free gry bo gimba gimba ni ma marnych 40 zł na gre... Ja kupiłem na alledrogo za 20 zł konto steam i jestem bardzo zadowolony :)

      Pozdr dla gimba gimba ale drogo ale mało ale cos tam...

      Skomentuj

  6. kropka89
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-02 12:00

    Gra taniutka, także za taką kwotę lepszej gry MP FPS nie dostaniecie. Sprzętowo gra wymaga trochę więcej w porównaniu z sourcem.

    Skomentuj

  7. ubub23
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-02 12:20

    Wcale nie jest za darmo, jest 33% zniżki do końca weekendu, albo coś źle szukam i może ktoś mi powie gdzie mam to znaleść ?

    Skomentuj

    1. off_line
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-02 12:24

      Sprawdź w bibliotece czy jej nie masz.

      Skomentuj

    2. Cezikos
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-11-02 14:32

      http://store.steampowered.com/app/730/
      Klikasz na dole taki duży pomarańczowy banner Free Weekend

      Skomentuj

  8. lament
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-02 12:59

    Ściągnąłem i error "this game requires Steam", uwielbiam ich.

    Skomentuj

    1. Varso
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2012-11-02 18:05

      To przecież normalne że wymaga Steama.

      Wątpie czy pobrałeś to grę legalnie ze steama ;)

      Skomentuj

  9. radelgar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-02 15:32

    Gra całkiem przyjemna. Może trochę recoila by poprawili i system obrażeń. I jakoś ta seria straciła już trochę z swojego dawnego uroku, ale to pewnie winna przesycenia w segmencie FPS.

    Skomentuj

  10. Sakret
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-11-02 16:18

    gralem w close bete i szalu nie ma jedynie podoba mi sie nowe gui i menu.

    Skomentuj

  11. wombad
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2012-11-02 19:09

    Dzisiaj ściągnąłem, pograłem i bez żadnych rewelacji. Grafika fajna, ale nic poza tym. Wole pozostać przy 1.6 :)

    Skomentuj

  12. Doktorek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-02 20:00

    lament weź daj na sprawdzenie spójności plików a potem zrestartuj Steam miałem to samo z DeusEx HR

    Skomentuj

  13. Ripensztajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-03 11:02

    Mój problem polega na tym że gra nie chce mi się włączyć, a poza tym resetuje mi się przy tym komputer.

    Skomentuj

    1. Cezikos
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-03 14:36

      Jeżeli uważasz, że CS to gra dla gimbazy to się puknij. Żyjesz w wielkim błędzie. Graj w swoje Simsy.

      Skomentuj

  14. asceta
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-03 18:10

    Ściągnąłem, pograłem i co? Grafika lepsza niż w 1.6 ale od dzisiejszych standardów odstaje co sprawia, że GO będzie bardzo popularna na słabych sprzętach. Mechanika rozgrywki jest bez zmian.
    Kiedyś namiętnie tłukłem w 1.6. teraz ani w GO ani w oryginale nie mogę znaleść za grosz dawnej magii... Starzeję się ;)