Na topie

Fallout Classic Collection za darmo - prezent dla posiadaczy Fallout 76

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Prezent nie wynika tylko ze zbliżających się świąt. Bethesda cały czas boryka się z krytyką. Aby wejść w posiadanie Fallout Classic Collection trzeba najpóźniej 31 grudnia zalogować się do Fallout 76.

  • Fallout Classic Collection za darmo - prezent dla posiadaczy Fallout 76
A A

Fallout 76 spotkał się z chłodnym przyjęciem i wydaje się, że jest to najłagodniejsze określenie, o jakie można się w tym przypadku pokusić. Bethesda cały czas stara się łagodzić sytuację, najnowszy pomysł wydawcy nie powinien zatem dziwić.

Błyskawiczny spadek cen gry to jedno. Nowych graczy nie przybywa szczególnie szybko. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup przygotowano jednak mały prezent. Każdy posiadacz Fallout 76 (niezależnie od platformy sprzętowej) może odebrać za darmo Fallout Classic Collection.

Oferta obowiązuje do końca roku. Aby wejść w posiadanie Fallout Classic Collection trzeba najpóźniej 31 grudnia zalogować się do Fallout 76. Prezent zostanie wręczony graczom spełniającym ten warunek w styczniu.


Nadmieńmy, iż Fallout Classic Collection to zestaw trzech gier - Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics. Został wydany z myślą o PC.

Źródło: Bethesda

Odsłon: 3239 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2018-12-23 15:03

    Jeszcze się okaże, że ludzie nie grają w Fallout 76, bo znaleźli lepsze gry... Klasyki z lat 90 :D

    Skomentuj

    1. ammarmar
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-12-24 11:57

      Raczej się nie okaże, bo te gry są dzisiaj kompletnie przestarzałe, pod każdym możliwym względem.

      Te 20 lat temu grało mi się w nie dobrze, Tactics to była nawet jedna z pierwszych "legalnych" gier, jakie kupiłem w pudełku, ale dzisiaj bym tego nie tknął - szkoda psuć sobie dobre wspomnienia.

      Skomentuj

      1. tomaszkarla
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-12-24 13:44

        W zeszłym miesiącu ponownie skończyłem Tacticsa, F2 i F1 na początku roku zaś. Te gry się w ogóle nie zestarzały :P Trochę archaizmów jest ale wszystko z nawiązką jest rekompensowane przez resztę.

        Skomentuj

        1. KENJI512
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-12-26 11:37

          Polecam Atom RPG, klimat mocno czuć :D 10 lat powstawała :)

          Skomentuj

  2. chemix
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-23 15:23

    Bardzo dobre gry. Ach na sentymenty się zbiera...

    Skomentuj

  3. KamilSTI
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-23 15:57

    Jak ktoś kupił Fallout 76 to znaczy, że musi być dużym fanem serii więc i tak pewnie w swojej kolekcji ma wszystkie poprzednie części.
    Wiadomo, że lepsze to niż nic no ale cóż...

    Skomentuj

  4. kombajn
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-23 16:23

    A to sobie w stopę strzelili ludzie którzy mieli fatalną opinię o F76 to głównie ci którzy grali w klasyczne części. Gra podobała się świeżym graczom a ci jeśli zobaczą (i im się spodoba) klasyczne odsłony to mogą cokolwiek zmienić swoją opinię na temat F76.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-23 20:08

      Jakim świeżym graczom? F76 to zwykła niedoróbka, która w tej wersji powinna być w zamkniętej becie i tak twierdzą gracze z różnych grup w tym pełno portali. Zresztą nie bez powodu, a wcześniejsze części wątpię by wpłynęły na ocenę bo oceniamy stronę techniczną i tylko częściowo również fabularną. Np. moim zdaniem fabuła/questy w komputerkach to bzdura.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-24 07:34

        Nastolatkom których na świecie nie było gdy 21 lat temu była premiera Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game.

        Skomentuj

        1. Sharimsejn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-25 17:32

          No ok ale wiesz, że poza nimi to jest pełno wyjadaczy pierwszych Falloutów?

          Skomentuj

    2. ammarmar
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-12-24 11:53

      Fatalną opinię to mieli głównie Ci, którzy w ogóle nie grali w F76.

      W ogóle, co jakiś czas zdarza się gra, której hejtowanie jest modne. Tak było np. przy okazji CoD: Infinity Warfare, który nie był ani lepszy ani gorszy niż poprzednie części, ot kolejny CoD na święta.

      F76 ma kupę bugów, to fakt, chociaż były gry pod tym względem dużo gorsze. Pamiętacie tę część Batmana, którą wycofano ze sklepów? Albo Dragon Age: Inquisition? Nawet ostatni Assassin's Creed: Odyssey był dla mnie pod tym względem gorszy, bo wieszał mi cały PC, co naprawiono dopiero po kilku patchach.

      Fabuła i cała reszta, to kwestia gustu. Mnie gra wciągnęła na długie godziny i końca nie widzę.

      Skomentuj Historia edycji

  5. xbk123
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-23 18:55

    Fallout 76 musiałby być darmowy żeby odczuli jako taki przyrost graczy. Wszystkie recenzje po prostu krzyczą, że to produkt nie wart złamanego grosza. Bethesda poleciała sobie w kulki już przy Fallout 4, więc teraz taki zimny prysznic im się przyda. A jak nie wyciągną z tego lekcji to nie ma co za nimi płakać, bo dobrych gier już nie robią.

    Skomentuj

  6. Qpers
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-23 20:55

    Wow... Dodali 20-letnie gry warte łącznie może 5 zł...

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-24 07:35

      Te 20 letnie gry są więcej warte niż ten cały Fallout 76.

      Skomentuj

      1. Ari93
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-24 08:34

        Co nie zmienia faktu że ja np. mam pierwszego Fallouta na gogu za darmo z jakiegoś bundla, wydaje mi się że F2 też gdzieś kiedyś był.

        Skomentuj

    2. ammarmar
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-24 12:00

      Tu bardziej chyba chodzi o to, żeby cokolwiek pojawiło się w tym ich Bethesda Launcher, bo zbiesili się i nie ma wersji na Steama.

      Skomentuj

  7. MaxDamageDA
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-24 12:33

    Ostatnio odpaliłem sobie Fallout: Nevada z modem Extreme Edition i dla mnie ta gra się wcale nie zestarzała... Wessało mnie tak samo jak 1 i 2. Przeszedłem je łącznie kilkadziesiąt razy. Dla kogoś kto kocha to uniwersum, wyzwania i nie brzydzi się grafy ( która dla mnie ma urok ) polecam!

    Wszystkie 'nowe' fallouty w 3d przeszedłem oczywiście, bo 'wypadało', ale były to raczej kolejne zwykłe sandboxy tyle, że post apo. Nigdy do żadnej nie wróciłem.

    Sam soundtrack z dwójki jest lepszy niż całe te nowe gry : D

    Skomentuj

    1. ammarmar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-24 13:00

      Bo ja wiem, jak dla mnie np. wprowadzenie radia w F3 to była genialna decyzja, jeśli chodzi o soundtrack. A ambient, który leci w nowszych częściach, gdy się wyłączy PipBoya też nie jest zły.