Gry mobilne

Mobilny hit od teraz także na Windows 10 i Xbox One

z dnia 2017-02-09
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Po wielkim sukcesie na smartfonach i tabletach, Fallout Shelter trafia na kolejne platformy.

Chociaż gry mobilne wciąż zyskują na popularności, dla wielu są to nadal propozycje, po które sięgać nie warto. Niekiedy pojawiają się jednak tytuły, obok których trudno przejść obojętnie i wcale nie mamy tu na myśli Pokemon Go. Kojarzycie Fallout Shelter?

Propozycja studia Bethesda zrobiła prawdziwą furorę, najpierw na Apple iOS, później także na Google Android - do dziś pobrało ją ponad 50 milionów osób. Trudno dziwić się w związku z tym ostatnim wydarzeniom, a mianowicie pojawianiu się Fallout Shelter na Xbox One i PC z Windows 10.

„Fallout Shelter robi się coraz większy. Od dziś ta świetna bezpłatna gra, polegająca na budowaniu własnej krypty, będzie dostępna na Xbox One i Windows 10. Teraz i ty masz szansę wcielić się w postać nadzorcy na pustkowiach Fallouta. Zbuduj swoją kryptę od zera i zaludnij ją armią wiernych mieszkańców.”


Twórcy podkreślają, że dzięki Xbox Play Anywhere postępy będą wspólne dla Xbox One i PC. Fallout Shelter został też przystosowany do działania z kontrolerem Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wersja na PC jest dostępna od lipca 2016
  Zaloguj się
 • avatar
  a to szczegol. wazniejsze jest ze grywalnoscia bije wieksze dziecko Bethesda.
  Zaloguj się
 • avatar
  Gdybym mógł swoją kryptę z Androida przenieść na PC i budować dalej, to może bym do FS wrócił. Ale od nowa budować krypty to mi się nie chce :]

  Zaloguj się
 • avatar
  Co to za shit! Takimi flashowymi gierkami to Microsoft nie przekona graczy do Windows 10!
  Zaloguj się
  -1