Na topie

Fortnite z 30 mln graczy i nowym trybem rozgrywki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy przygotowali ustawki 50 na 50 graczy. Trzeba się pośpieszyć, ponieważ dostępne są przez ograniczony czas.

 • Fortnite z 30 mln graczy i nowym trybem rozgrywki
A A

Na Fortnite trzeba było czekać kilka lat, ale najwyraźniej nie zniechęciło to graczy. Systematycznie pojawiają się doniesienia o dużym zainteresowaniu tym tytułem, a także kolejnych aktualizacjach udostępnianych przez twórców.

Liczba bawiących się przy Fortnite systematycznie rośnie. Ostatnio poinformowano, iż grę sprawdziło już ponad 30 mln graczy. Ogromna w tym zasługa darmowego trybu Battle Royale, o którym pisaliśmy ostatnio nieco więcej. To właśnie on wzbogacił się o nową formułę zabawy.

Wprowadzone zostały ustawki 50 na 50 graczy. Nie ma tu możliwości zabijania graczy z tej samej drużyny, widoczność towarzyszy nie należących do naszego oddziału została ograniczona, a każdego z nich można reanimować. Co najistotniejsze, ustawki 50 na 50 graczy dostępne są przez ograniczony czas - do 17 grudnia.

„Wejdźcie do Battle Royale i jako rodzaj rozgrywki wybierzcie ustawkę 50 na 50. Możecie bawić się w tym trybie solo albo z maksymalnie trzema znajomymi. Kiedy bojowy bus zacznie szybować nad polem bitwy, zobaczycie cały swój oddział na mapie; komunikacja wygląda identycznie jak w przypadku meczy solo/w parach. Pozostałych towarzyszy rozpoznacie po zielonych znacznikach na mapie i nad głowami ich postaci. Okręg wolny od burzy będzie się stopniowo zmniejszał. Wygrywa ta drużyna, której członkowie jako ostatni zostaną przy życiu.”


Źródło: epicgames

Odsłon: 3478 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. zerr1985
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-12-11 21:26

  co za bzdura w ta gre nikt nie gra przynajmniej w przetrwanie świata a nie wspomnę ze to najbardziej zbugowana gra roku

  Skomentuj

  1. Cacek93
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2017-12-11 23:51

   Akurat tryb battle royale jest świetny, liczba bugów jest bardzo mała. Gra się przyjemnie, w obecnej formie jak dla mnie lepsza od PUBG, chyba że wraz z wydaniem pełnej wersji 1.0 20 grudnia coś się zmieni :)

   Skomentuj

  2. fiLEMONs
   Oceń komentarz:

   -3    

   Opublikowano: 2017-12-12 10:00

   Nie widziałem ani jednego błędu od 50h gry, battleroyale jest za darmo, więc gracz ma wybór czy wesprzeć twórców, czy po prostu wspierać grając w ich grę, która nawiasem mówiąc, moim zdaniem - gameplayem przebija najlepsze tytuły BR.

   Wniosek: nie masz pojęcia o czym mówisz. Typowy trash talking.

   Skomentuj

   1. zerr1985
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-12-12 11:04

    gram w te gre od początku i jest masa błędów graficznych i dźwiękowych nie wspomnę ze polski dabing obecnie nie działa

    Skomentuj

 2. IncredibleLady
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-12-12 09:58

  Gra jest rewelacyjna dla grup znajomych. Znacznie lepiej w takie gry gra się po prostu ze znajomymi. Jest dynamiczna, szybka i też trzeba w niej szybko myśleć. Nie ma czasu na zastanawianie się tu trzeba od razu działać. Może i gra ma trochę bugów, ale jest stosunkowo świeżą i nową grą. Nie wspomnę że takie H1Z1 wciąż boryka się z wieloma problemami a ile ono już gości na rynku. Gra na pewno jest lepsza od PUBG pod względem dynamiki. Znacznie szybciej się tam wszystko dzieje. Ale czy faktycznie gra jest lepsza od PUBG ogólnie to już ciężko stwierdzić bo są to niby podobne tryby gry - battle royale, ale zupełnie inaczej stworzone. Więc nie warto je porównywać. PUBG jest z wszystkich gier Battle Royale najwolniejszy. Fortnite i H1Z1 to gry dosyć szybkie. To już zależy później od człowieka czy woli skupić się na przygotowywaniu do walki i zbieraniu eq czy też woli od razu sieczkę :)

  Skomentuj

 3. SirMichael
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-12-12 11:34

  taki pugb tylko w cukierkowym klimacie i cukierkowa mechaniką z overwatch.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)