Na topie

45 minut z grą Forza Horizon 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Forza Horizon 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nowa gra Playground Games zapowiada się wyśmienicie, a jeśli w to nie wierzycie, to koniecznie zobaczcie ten nowy materiał wideo.

 • 45 minut z grą Forza Horizon 4
A A

Wczesną jesienią konsole Xbox One i pecety zacznie rozgrzewać Forza Horizon 4. Podczas targów E3 2018 mogliśmy zobaczyć całkiem obszerną prezentację, ale jeśli wciąż wam mało, to IGN postarało się o deser w postaci trzech kwadransów z samochodówką od Playground Games.

Forza Horizon 4 ma zawierać wszystko, za co ta seria jest uwielbiania i jeszcze więcej. Będzie duży otwarty świat – po brytyjskich drogach będzie można poruszać się rozmaitymi samochodami, nie tylko dobrze bawiąc się pokonując kolejne wiraże, ale też cieszyć oczy świetną oprawą wizualną.

Najważniejsza nowość to zmieniające się co tydzień pory roku. Można też liczyć na dynamiczną pogodę, która będzie miała realny wpływ na rozgrywkę. Tę ostatnią wzbogacą także Horizon Stories, czyli misje fabularne z własną firmą w tle czy też możliwość kupienia własnej posiadłości. 

Forza Horizon 4 screen

Będzie tu więc sporo z Forzy, trochę z Crazy Taxi i jeszcze trochę z Test Drive Unlimited. Innymi słowy: 2 października na półkach sklepowych wyląduje prawdopodobnie kawał świetnej gry dla miłośników samochodówek, w których nie liczy się tylko jak najszybsze pokonywanie kolejnych kółek.

Grze można teraz dokładnie się przyjrzeć, bo redakcja IGN opublikowała aż 45-minutowy film. Można spojrzeć na samą jazdę, interfejs, system wyzwań, modyfikację postaci, modyfikacje pojazdu... Zresztą warto obejrzeć całość.

Forza Horizon 4 – 45 minut z grą:

Źródło: IGN

Odsłon: 4056 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
 1. sabaru
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-07-11 10:56

  Zapowiada się kolejna bardzo dobra część. Tylko dla odmiany mogliby dodać jakieś większe miasta bo w każdej części to głownie otwarte i puste tereny na których prawie nic nie ma.

  Skomentuj

   1. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-11 16:12

    Dałyby rade. Zobacz takie gry jak np. GTA V czy The Crew. Miasta są całkiem spore i konsola radzi sobie całkiem nieźle. To jest raczej leniwość twórców że im się nie chce dodawać dużych miast. Zrobić taką płaską mapę jest o wiele łatwiej z niewielką ilością szczegółów niż z dużymi miastami. Wiem bo sam próbowałem wymodelować mapę w programie do modelowanie 3d i wiem ile jest roboty przy tym. Chociaż może jest też to tym spowodowane że graczom podobają się takie mapy i na razie nie zamierzają robić bardziej rozbudowanych map.

    Skomentuj

  1. Ari93
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2018-07-11 13:52

   Zapewne chodzi o tygodnie w grze... :D

   Ja mam nadzieję że będzie opcja zmiany ruchu na prawostronny... (w sumie żart ale ucieszył bym się). Test Drive Unlimited było dla mnie tak idealną grą... A ta zapowiada się lepiej tylko właśnie ta lewostronność...

   Skomentuj

 2. leon691
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2018-07-11 15:00

  Taka różnica, że od małego mamy doczynienia z ruchem lewostronnym i przyjemniej się jeździ w ten sposób. W FH 3 ruch prawostronny i związane z nim dzwony były najbardziej irytującym dla.mnie elementem rozgrywki.

  Skomentuj

  1. Majuss
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2018-07-11 15:37

   W FH3 mamy ruch lewostronny.

   Skomentuj

  2. drcocaina
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-07-11 18:20

   Mylisz się bo jest odwrotnie. FH 3 jest w Australii i ruch jest lewostronny jak w GB.

   Skomentuj

 3. wizard251
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-11 17:41

  Gra wygląda bardzo ładnie. Brakuje mi w niej najważniejszego, mianowicie brak jakiegokolwiek modelu zniszczeń pojazdu. Jazda po bezdrożach, rozwalanie murków, obijanie się o przeszkody i żadnego wgniecenia lub rys na samochodzie. Szkoda, bo graficznie wszystko wygląda pięknie. Kupiłbym, dyby miała więcej realizmu.

  Skomentuj

  1. sabaru
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2018-07-11 23:32

   Na filmie jest pokazany wiatrak to nawet tego im się animowanego nie chciało zrobić.

   Skomentuj

 4. deton24
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-11 19:51

  Tylko ja widzę mimo VP9 drastyczną kompresję?
  Ten klip w ogóle jakoś słabo wygląda. I spore spadki FPS są.
  Z X0ne to jest?

  Tutaj na Xbox One X w 4K 60 FPS nagrywali 10 minutowy klip.
  I jest opad szczęki:
  https://www.youtube.com/watch?v=ur1alK-DqvQ

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!