Na topie

Gogle HoloLens zmierzają do Polski

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Firma Microsoft ogłosiła, że już wkrótce Polacy będą mogli kupić jej gogle rzeczywistości rozszerzonej HoloLens dla profesjonalistów.

 • Gogle HoloLens zmierzają do Polski
A A

Gogle HoloLens od Microsoftu mają olbrzymi potencjał, który może być wykorzystany przez profesjonalistów z różnych dziedzin. Aktualnie jednak nie są one oficjalnie dostępne w naszym kraju. Dobra wiadomość jest taka, że to się zmieni i to już niedługo.

1 grudnia 2017 roku Microsoft wydłuży listę krajów, w których dostępne są jego gogle rzeczywistości rozszerzonej o 29 pozycji, co łącznie da ich dokładnie 39. Urządzenie zostanie wprowadzone w Polsce oraz 28 innych krajach europejskich. Dodajmy w tym miejscu, że aktualnie na Starym Kontynencie było ono dostępne jedynie w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Francji.

HoloLens Europa

HoloLens jako sprzęt do firmy sprawdza się przy zdalnym doradztwie, podczas prototypowania czy w projektach marketingowych. Różne przedsiębiorstwa i organizacje eksperymentują również z innymi zastosowaniami, na przykład w trakcie wykonywania operacji. Poniższy film pozwala rzucić okiem na kilka rozwiązań:

„Misją Microsoft jest pomagać ludziom i firmom na całym świecie w realizacji pełni ich potencjału tak, aby mogli osiągać coraz więcej . [HoloLens] ma potencjał, by pomagać klientom i firmom robić rzeczy, które dotychczas były niemożliwe […]. Pozwala realizować zadania szybciej, bezpieczniej i efektywniej, a także tworzy nowe sposoby współpracy między pracownikami, klientami oraz partnerami firm” – powiedziała Lorraine Bardeen z Microsoft HoloLens and Windows experiences.

Źródło: Microsoft Blog, The Verge

Odsłon: 4821 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-11-01 17:29

  Jak dla prywatnego odbiorcy to trochę droga zabawka... ale jeśli ma służyć w jakimś profesjonalnym zastosowaniu - to cena nie będzie stanowiła bariery. Dobrze że MS pamięta o Polsce chociaż w tym aspekcie.

  Skomentuj

 2. eltra
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-11-02 08:47

  no cena morduje :D ale oczywiście nasz rynek :) ale taką łameryke, niemiaszki drogie ale nie zabija :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!