Na topie

Nowy zwiastun i galeria z gry GRID 2 - zobacz wyścigi w Paryżu, Barcelonie i Chicago

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry komputerowe Gry PlayStation 3 Gry Xbox 360 Producenci: Codemasters

Gra GRID 2 zaoferuje szybkie samochody i piękne trasy - jest na co popatrzeć

GRID 2 gra zwiastun

AA

Trzeba przyznać, że Codemasters nie jest zbytnio rozrzutne jeśli chodzi o dzielenie się materiałami dotyczącymi gry GRID 2. Co jakiś czas mamy jednak okazję do przypomnienia sobie o tej produkcji.

Kilka dni temu do sieci trafił króciutki filmik. Nie przedstawiał on jednak nic konkretnego, bo był po prostu zapowiedzią większego materiału, w którym to znaleźć miało się już coś, na czym warto będzie zawiesić oko. Czy rzeczywiście?

Chyba tak, bo choć udostępnione właśnie wideo nie jest może zbyt długie, to jednak przedstawia całkiem sporo. Na zwiastunie zobaczyć można fragmenty wyścigów w Paryżu, Barcelonie, Chicago, Kalifornii, a co bardziej zainteresowani sportami motoryzacyjnymi szybko zauważą także austriacki Red Bull Ring.

Jeszcze większe brawa dla tych, którzy wychwycą wszystkie obecne tu samochody. Dla ułatwienia podajemy, że w zwiastunie wystąpiły m.in. BMW E30 M3 Sport Evolution, Ford Mustang Mach 1, Chevrolet Camaro Z28/RS/SS 1970, Ariel Atom 3, BAC Mono i KTM X-Bow R. Sporo ciekawych pojazdów znalazło się także w galerii obrazków z gry.

Przypomnijmy jeszcze, że gra ma już od jakiegoś czasu dokładną datę premiery. Gra GRID 2 pojawi się na naszym rynku 31 maja i dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Czekamy z niecierpliwością i na deser zostawiamy wspomniany zwiastun.

Źródło: youtube, joystiq, digitalspy

Odsłon: 9352 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. KamilSTI
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2013-02-15 10:42

    Aż chyba ponownie zainstaluje Grid 1 żeby potrenować ;D

    Skomentuj

    1. mrowczak
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2013-02-15 10:51

      Mam nadzieję, że pozbyli się tego narzuconego wyścigu LeMans, jedynej rzeczy która mnie wpieniała w tej grze.

      Skomentuj

      1. jrke87
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2013-02-20 00:53

        Ale LeMans nie był narzucony, mogłeś zrezygnować.
        Dla mnie to była największa frajda bo wytrzymaj z tego co pamietam minimum 12 minut, albo pół godziny skupiając się na tym żeby nie popełnić żadnego błedu i jechać na maksa =D a potem oczywiście duży bonus za wysiłek :)

        Ja mam nadzieje że nie pozbyli się wyboru partnera w TEAMIE

        Skomentuj

  2. Graifitifiz
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-02-15 11:08

    Ja w jedynkę nie grałem z powodu tego, że twórca zapomniał o naszym kraju. I nie mówię że nie znam angielskiego, ale to chamskie aby żerować na naszym kraju nie wydając nawet napisów...
    Bez inwestowania nie ma zarabiania xD
    Więc kupię dwójkę, kiedy twórca zauważy mnie - Polaka.

    Skomentuj

    1. Fiona
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-02-15 11:15

      Brawo !!! Tak trzymaj !!!

      Skomentuj

      1. Paula85
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-02-19 18:43

        Ale nie zmienia to faktu, że jeśli gra nie jest tak popularna to i dystrybutor nie wyda PL...

        Trzeba kupować by PL było traktowane jako równoprawny partner, a nie kraj 3ciego świata.

        Bo możemy mieć nawet 100 mln ludności, ale jak z tego kupi towar 10 000 to każdy nas oleje.

        Skomentuj

    1. popo601
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-02-15 13:04

      Dokładnie BRAK WIDOKU Z KOKPITU" w grze wyścigowej toż to skandal ! zaraz widać że idą tylko na kasę bo komu by się chciało robić kokpity za dużo roboty.

      JA NIE KUPIĘ TEJ GRY na 100% a miałem taki zamiar.

      Skomentuj

    2. Spikeblade
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-02-19 18:08

      przecież wygodniej jeździ się z "maski", gdy ekranu nie zasłania ci ten kokpit... jedynie LFS jest wyjątkiem.

      Skomentuj

  3. zielu0027
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-02-15 12:13

    ciekawie jak bedzie z wymaganiami?? ;D

    Skomentuj

  4. maker
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-15 13:04

    Bez widoku z kokpitu bedzie troche dretwo...

    Skomentuj

    1. aquadigger
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2013-02-15 19:43

      i tak większość osób zmienia kamerę na "za autem" ;P

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2013-02-15 22:48

        Y? Ja i większość moich znajomych wybierają głównie widok z kokpitu. Skąd masz takie statystyki?

        Skomentuj

        1. Michur
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-02-16 11:10

          Jasne przecież wszyscy "prodriverzy" jeżdzą z za kokpitu (przy kolegach).
          Prawda jest taka że tylko nieliczni jeżdzą z kamerą w środku bo jest ona zdecydowanie mniej efektowna od tej na zewnątrz.

          Skomentuj

          1. Terrorek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-02-16 11:20

            no pewnie po to gram w takie gry ( jak juz gram ) a z kokpitu to mam w swoim samochdodzie :)

            Skomentuj

          2. Z-i-Z
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-02-17 00:31

            K O K P I T jest w samolocie, w samochodzie jest D E S K A rozdzielcza :P

            Skomentuj

  5. michael85
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2013-02-15 13:15

    Oby fizyka była tak dobra jak grafika w tej grze.

    Skomentuj

  6. gaijin88
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-02-15 13:19

    Jedyneczka wbiła mnie w krzesło :) Tym bardziej jak kupiłem Driving Force GT, frajda z jazdy niesamowita, jak dla mnie do tej pory najlepsza gra wyścigowa na kierownicę. Mam cichą nadzieję, że dwójka ją przebije i obgryzam z niecierpliwością paznokcie w oczekiwaniu na premierę ;)

    Skomentuj

  7. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-15 14:30

    Szkoda że znowu będzie BMW już mi się odechciewa tej marki

    Skomentuj

  8. melomonster
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-15 16:32

    W innym filmie mówili że w grze nie będzie wspomagaczy typu kontroli trakcji itp. więc grając na klawiaturze może być ciężko. Szkoda bo 1 całkiem spoko się grało na klawie ale trzeba było włączać wspomagacze inaczej strasznie rzucało.

    Skomentuj

  9. Pafel
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-15 17:24

    jakiś dziwny ten filmik.... w niektórych momentach samochody przesuwają się po jezdni tak jakby nie wiem , płynęły?

    Skomentuj

  10. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-15 19:11

    Kulawy filmik. Oby w grze nie wyszlo, ze to silnik DIRTa ze skorkami z GRIDa. Jedynka miala fajna fizyke - feeling tak lekki, ze nawet nie ma co porownywac z toporkiem DIRT. Nawet filmik GRID-a "jedynki" bije ten szajs z "dwojki" na glowe.

    Skomentuj

    1. judol
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-02-15 21:59

      Intro do Grida jedynki było poprostu zaje... nieraz sobie je włączam na youtube by sobie przypomniec ten klimat...

      Skomentuj

  11. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-02-15 19:14

    P.S.
    A na wideo jest jak byk "out 5.28.13", a wy piszecie "31 maja" :)

    Skomentuj

    1. Mateusz Tomczak
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-02-16 12:40

      Na wideo jest światowa data premiery, u nas gra pojawi się 31 maja, a data premiery na naszym rynku jest chyba dla większości graczy ważniejsza.

      Skomentuj

  12. xpaxpl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-02-17 16:44

    niestety odnoszę wrażenie że dostaniemy co najwyzej w połowie tak dobrą grę jak grid pierwszy a cena będzie na poziomie 120-150 zł w wersji pc (bo mnie tylko ta interesuje) i zupełnie nie rozumiem zrezygnowania z widoku z kokpitu automatycznie skazują się na mniejsze zainteresowanie entuzjastów ścigałek ... bo casuale to raczej nfsa będą łykać

    Skomentuj

    1. jankesdh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-19 19:16

      Spójrz na ten gameplay co dodałem poniżej - to właśnie jest casual i arcade.

      Skomentuj

  13. jankesdh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 19:15

    Oglądałem jakiś filmik z mustangiem, no i generalnie non stop drift. Realistyczna ta gra nie będzie, z resztą tak jak pierwsza część.
    Taka krótka wypowiedź kogoś z Codemasters odnośnie systemu Truefeel:

    Truefeel to prosty model jazdy, który działa w przypadku każdego gracza. (...) ludzie doświadczeni w grach wyścigowych wyraźnie poczują ciężar, przyczepność i będą się uczyć każdego samochodu. W DiRT 3 zaproponowaliśmy ogromną gamę różnych asyst. Oznaczało to jednak, że gracze musieli dostosowywać grę do swoich potrzeb. Co jest niesamowite w przypadku TrueFeel, wystarczy po prostu zagrać. Jedyne opcje poziomu trudności to ustawienia Sztucznej Inteligencji oraz uszkodzeń.

    No i sam filmik:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tZG3R8133nw#!

    Jak dla mnie dno...

    Skomentuj

  14. LOTI944
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-19 22:26

    Jak dla mnie, to jeśli zlikwidowali dyscyplinę DRIFT. To GRID 2 jest dla mnie na przegranej pozycji, BRAK wyłączenia asyst jeszcze przeżyje, bo w "jedynce" to było coś pięknego:D Tylko martwi mnie jeden fakt, że nie ważne czy samochód ma napęd RWD czy AWD a nawet jak jest samochodem z serii wyścigowej, to i tak wchodzi bokiem...

    w skróce: NIE MA DRIFTU = NIE KUPUJE.