Na topie

Hitman otrzyma dodatkową zawartość

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

IO Interactive jeszcze w tym miesiącu zauważalnie rozbuduje ostatnią odsłonę przygód Agenta 47.

 • Hitman otrzyma dodatkową zawartość
A A

Jakiś czas temu pisaliśmy, iż ostatecznie udało się uratować markę Hitman, której losy przez kilka tygodni stały pod dużym znakiem zapytania. Twórcy chcą to najwyraźniej potwierdzić, ponieważ właśnie zapowiedzieli dodatkową zawartość dla ostatniej odsłony przygód Agenta 47.

I nie trzeba będzie na to długo czekać. Już 13 października gra wzbogaci się o 10 kontraktów oraz 5 wyzwań z akcją osadzoną w Kolorado.

To jednak nie wszystko, ponieważ nieco później (ale nadal mowa o październiku) udostępniona zostanie kolejna paczka z 10 kontraktami.

Hitman

Mało? Jeśli chcielibyście więcej to najpewniej ucieszycie się już 24 października. Na ten dzień twórcy zapowiedzieli ważne ogłoszenie. Wiadomo jednak tylko tyle, że nie będzie to zapowiedź nowego sezonu.

Źródło: dualshockers

Odsłon: 2661 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. scythe-kosiarz
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-10 11:39

  Pomimo ze wydałem 60 euro na te grę, to dalej uważam ze było warto. Odcinkowość wcale mi nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie pozwalała mi przechodzić każdy poziom dokładnie na wiele sposobów. Ciesze sie, że wejdzie nowy content i w przerwie od PUBG będę mógł znowu zabijać w Hitmanie.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!