Na topie

Injustice 2 w wersji PC potwierdzone

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji NetherRealm Studios Producenci: Warner Bros

Obecnie produkcja NetherRealm Studios oferowana jest wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Już jesienią gra trafi na PC.

 • Injustice 2 w wersji PC potwierdzone
A A

Warner Bros pochwaliło się informacjami, które ucieszyć powinny wielu fanów bijatyk korzystających z PC. Na platformę tę trafi wkrótce Injustice 2.

Obecnie produkcja NetherRealm Studios oferowana jest wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wydawca potwierdził niedawne plotki, jeszcze w tym roku (jesienią) do grona platform docelowych gry dołączą komputery (dystrybucja poprzez Steam oraz Windows Store).

Dokładnej daty debiutu nie poznaliśmy. Wartą odnotowania kwestią jest jednak fakt, że wersja PC przygotowana zostanie przez polskie studio QLOC. Spodziewać należy się też samej zawartości co w wydaniach konsolowych.

Co ciekawe, początkowo sugerowano, że już dziś rozpoczną się beta testy. Plany uległy jednak zmianie i trzeba czekać na kolejne komunikaty w tej sprawie.

Injustice 2 PC beta

Źródło: Warner Bros

Odsłon: 2417 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
  1. HardCorak
   Oceń komentarz:

   11    

   Opublikowano: 2017-10-25 12:13

   żeby jeszcze tych gier było dużo to ok. pctowcy i tak mają znacznie więcej gier gdzie jest wymagana obsługa myszy / klawiatury i konsolowcy mogą sobie o nich tylko pomarzyć.

   Skomentuj

    1. HardCorak
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2017-10-26 20:27

     na pc pada nie trzeba kalibrować a interfejs jak na konsoli bez zbędnych przełączeń też idzie zrobić tylko trzeba użyć mózgu czego ty zrobić nie możesz więc musisz korzystać z konsoli chłe chłe chłe

     Skomentuj

  2. Jake_24
   Oceń komentarz:

   6    

   Opublikowano: 2017-10-25 13:14

   Jesteś niesamowicie ograniczony...

   Skomentuj

  3. Michał 06
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-27 19:58

   Na padzie też się dobrze gra, a szczególnie w gry z widokiem TTP takie jak residenty , wszelkiego rodzaju wyścigi nawet do strzelanin można się przyzwyczaić kwestia treningu .....Nie wiem o co ten ból pupy :(

   Skomentuj

 1. Dragonik
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-25 19:31

  Dobra dajcie mu spokój przecież on wie że konsole są the best bo mu tak guru konsolowy powiedział. Gry lepsze, kontroler najlepszy i wogóle a my możemy się schować z naszymi stacjonarkami :) bo możemy edytować grafikę, słuchać muzyki, edytować wideo pisać w wordzie wykonywać skomplikowane obliczenia:) Jak możęmy się równać do wszech potężnej konsoli za 1500zł:D

  Skomentuj

 2. Dragonik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-25 21:20

  eh dobra nie będę dyskutował, bo z amebą nie ma o czym.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!