Smartfony

iPhone 7c może trafić do masowej produkcji już w styczniu

z dnia 2015-12-31
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Model z 4-calowym ekranem może pojawić się dość szybko.

iPhone 7c

O tym, że Apple zaprezentuje w przyszłym roku 3 nowe smartfony mówi się od dawna. Możliwe, że przynajmniej jeden z nich pojawi się dość szybko.

Mowa naturalnie o modelu, który najprawdopodobniej trafi do sprzedaży jako iPhone 7c. Przecieki co do daty jego ewentualnej premiery były do tej pory nieco sprzeczne, niemniej ostatnio zaczynają zgodniej sugerować, że producent nie chce prezentować wszystkich nowości w drugiej połowie roku. Najwcześniej pojawić miałby się właśnie iPhone 7c.

Wedle raportów China Mobile model ten jest już niemal gotowy i w styczniu ruszyć powinna jego masowa produkcja. Oficjalna prezentacja obyć miałaby się natomiast w kwietniu, kiedy to również smartfon trafić powinien na sklepowe półki.

Niestety, w kontekście specyfikacji mówi się obecnie jedynie o ekranie, który cechować ma się przekątna 4 cali. Jeśli reszta parametrów będzie przynajmniej solidna, zainteresowanie może być całkiem duże, ponieważ nie brakuje osób, którym nie jest do końca po drodze z dużymi, najpopularniejszymi obecnie smartfonami.

Źródło: gsmarena, techradar

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

21
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Oni już próbowali wrzucić na rynek model "c" wcześniej i nie pykło :)


  Zaloguj się
 • avatar
  4" to jednak trochę mały ekran. Syn ma SGS 3 mini 4". Wpisać tam hasło do logowania to nie lada wyczyn. Dłuższego sms-a to sobie nie wyobrażam, choć dłonie mam małe i przywykłe do fortepianu i klawiatury, a nie do szpadla. Szczęśliwie tego nie używam na co dzień :)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  A dla mnie nie złodziej to złodziej...poza tym ile jest tej kasy, jaki to jest w ogóle procent w ogólnym funduszu służby zdrowia? Marny...
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  No to fajnie, chętnie wymienie moje 4S
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Nie wspieram WOŚP i Owsika!!!
  Zaloguj się
  -7
 • avatar
  Ciekawe czy będzie on lepszy od 5S. (?)