Na topie

Tak wygląda tworzenie własnego superzłoczyńcy w świecie LEGO

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na tegoroczny październik została zaplanowana premiera gry LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy, w której będziemy mogli stworzyć swojego superzłoczyńcę. Właśnie temu elementowi zabawy poświęcony został nowy zwiastun.

  • Tak wygląda tworzenie własnego superzłoczyńcy w świecie LEGO
A A

Z grami z serii LEGO jest jak z …klockami LEGO – właściwie nie są szczególnie wymyślne i oferują dość prostą rozrywkę, ale potrafią dać naprawdę mnóstwo zabawy i to niezależnie od wieku. Już jesienią na półkach sklepowych wyląduje kolejna odsłona – LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy. Pojawi się w niej ciekawa opcja.

Ekipa TT Games przygotowała na potrzeby tej produkcji kreator postaci, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć własnego superzłoczyńcę, w którego później się wcieli. To on właśnie będzie głównym bohaterem opowieści przedstawionej w LEGO DC Super-Villains.

LEGO Złoczyńcy kreator

„Postać gracza stanie się centrum historii, łącząc siły z kultowymi, różnorodnymi złoczyńcami i biorąc udział w przezabawnej i oryginalnej przygodzie napisanej wraz z DC Comics” – zapowiada Cenega i publikuje nowy zwiastun, którego druga część pozwala przyjrzeć się właśnie temu elementowi…

LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy - zwiastun gry z kreatorem postaci:

(Podobnie jak zwiastun) gra LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy będzie dostępna z polskim dubbingiem w wersjach przeznaczonych na komputery oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Data premiery została ustalona na 19 października.

Źródło: Cenega

Odsłon: 2591 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!