Na topie

Letnio-jesienne nowości Logitech

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Firma Logitech między sierpniem a październikiem wprowadza do sprzedaży wiele interesujących urządzeń – głównie dla graczy (ale nie tylko).

Letnio-jesienne nowości Logitech

A A

Logitech wprowadza do swojej oferty na przełomie lata i jesieni sporo nowości. To peryferia, które powinny zainteresować przede wszystkim miłośników elektronicznej rozrywki.

Jedną z najciekawszych nowości jest myszka Logitech G603 z autorskim sensorem HERO (to skrót od High Efficiency Rated Optical sensor), mogącym pracować w rozdzielczości od 200 do 12 000 DPI. Na jednym komplecie baterii gryzoń ma działać nawet przez 500 godzin (dzięki „10 razy lepszej wydajności energetycznej”), a technologia Lightspeed zapewniać ma wysoką jakość bezprzewodowego połączenia (za sprawą 16-krotnego wzmocnienia sygnału i zastosowania mechanizmu niwelowania zakłóceń). Cena: 349 zł.

Logitech G603

Towarzyszką dla tej myszki ma być klawiatura mechaniczna Logitech G613. Ta również jest bezprzewodowa i wykorzystuje Lightspeed, a dwie baterie AA mają jej wystarczyć nawet na półtora roku działania. Producent postawił tu (bez zaskoczenia) na przełączniki Romer-G o wysokości aktywacji 1,5 mm oraz ciężarze 45 g. Dopełnieniem całości są zaś przyciski multimedialne. Cena: 629 zł.

Logitech G613

Pod klawiaturę i myszkę szwajcarski producent proponuje podkładkę G840 XL o polu roboczym 900 x 400 mm i grubości 3 mm. Logitech zachwala gumowe podłoże zapewniające stabilność i „właściwą teksturę” gwarantującą optymalne tarcie powierzchniowe. Cena: 209 zł.

Logitech G840 XL

Logitech wprowadził też do sprzedaży kamerę dla streamerów – BRIO 4K Stream Edition. Zgodnie ze swoją nazwą umożliwia ona nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K (a dodatkowo w jakości 1080p/60fps). Urządzenie obsługuje też HDR, automatycznie dostosowuje się do zmian w jasności otoczenia i neutralizuje tło (dzięki aplikacji ChromaCam). Producent twierdzi, że jest to „urządzenie, które idealnie wpasowuje się w potrzeby streamerów, troszczących się o jakość dźwięku i obrazu przekazywanego swoim widzom”. Cena: 1049 zł.

Głośniki bezprzewodowe Logitech MX Sound to kolejna wrześniowa premiera. Mające 24 waty mocy głośniki „oferują krystalicznie czystą jakość brzmienia. Oprócz tego świetnie pasują do stanowisk lub biurek, na których znajdują się najlepsze peryferia komputerowe”, przynajmniej tak twierdzi producent. Atutem urządzenia ma być również intuicyjny system sterowania. Cena: 429 zł.

Warto też wspomnieć o nowościach, którym poświęciliśmy osobne newsy. Chodzi o klawiaturę Logitech CRAFT oraz nowy trackball – MX ERGO.

Jeśli zaś planujecie zakup któregoś ze starszych urządzeń firmy Logitech, to do wyczerpania zapasów w największych polskich sklepach z elektroniką (m.in. Komputronik, Media Expert, Media Markt, Saturn i RTV Euro AGD) trwają dwie promocje: jedna dla graczy i jedna dla profesjonalistów. Wśród przecenionych urządzeń znajdują się między innymi myszki G502, MX Anywhere 2 i MX Master Wireless, klawiatura G213, kierownice G29 i G920 oraz słuchawki G233 i G633.

Źródło: Logitech

Odsłon: 5560 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Qazzy
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-13 14:49

  Mysza fajna, ale nie za taką cenę...

  Skomentuj

 2. roman106
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-13 15:24

  Klawiaturę biorę. Czekam na fizyczną dostępność w sklepach, bo na razie jest pre order.

  Skomentuj

 3. krzysiek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-13 17:01

  świetnie - tylko czemu logitech sprzedaje u nas klawiatury tylko w jakimś dziwacznym formacie?
  Latami przyzwyczajałem sie do layoutu US a oni wciskają teraz jakieś dziwactwo (i nic innego oficjalnie w PL nie ma) i niestety tym samym lądują poza moimi zainteresowaniami.

  Skomentuj

  1. Draghmar
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-09-13 23:03

   Układ z tego newsa, to jest właśnie US, a konkretnie to ANSI, którego używają w US najczęściej.
   Osobiście wolę ISO z dużym enterem i dużym backspacem i na szczęście jest i taka opcja.
   Myszka fajna, kupię jeśli kółko okaże się dobre, bo mam złe doświadczenia z ich wymysłem na metalową rolkę z płynnym kręceniem.
   Klawiatura jest super...tylko ta cena. :(

   Skomentuj

 4. DivixPL
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-09-13 19:38

  Powalone ceny wykopali chyba z koparek

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!