Smartfony

LG zaprezentuje w tym roku jeszcze jednego topowego smartfona

z dnia 2015-05-21
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Producenci smartfonów narzucili naprawdę szybkie tempo.

LG smartfony

Producenci smartfonów narzucili naprawdę szybkie tempo. Wygląda na to, że nie obce jest ono również LG, które mimo premiery modelu LG G4 szykuje na ten rok jeszcze jedną propozycję z najwyższej półki.

Informacje te pochodzą z azjatyckich źródeł i tak naprawdę nie są szczególnie zaskakujące. Zastanawiać można się jednak o jakie urządzenie mogłoby chodzić, skoro wspomnianemu już LG G4 naprawdę trudno cokolwiek zarzucić. Najprawdopodobniej odpowiedź jest tu jednak dość prosta.

Wiele wskazuje na to, że szykowany jest rywal z prawdziwego zdarzenia dla serii Galaxy Note. Mówi się o tym zresztą już nie pierwszy raz, ponieważ temat LG G4 Note pojawił się już w marcu.

Przywoływane już źródła twierdzą, że zostanie on zaprezentowany w drugiej połowie roku. Oferować miałby ekran obsługiwany rysikiem, ale na większa dawkę szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać. W ogólnym rozrachunku ma być to jednak urządzenie wydajniejsze od LG G4.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje i przypomnieć, że producent pokazał ostatnio modele LG G4 mini i G4 Stylus. Ten drugi może pochwalić się wprawdzie rysikiem, ale nazywanie go rywalem dla przedstawicieli serii Galaxy Note byłoby sporym nietaktem.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: phonearena, pocketnow

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Znowu?
  Telefonów wychodzi tak dużo że za niedługo będziemy mówić:

  Już od miesiąca nie było premiery żadnego telefonu!
  Zaloguj się
 • avatar
  miesznie te patelnie wyglądają w tych małych rączkach