Na topie

Nowy, wybuchowy zwiastun gry MechWarrior 5: Mercenaries

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji Gry symulacyjne Zwiastuny gier

Seria MechWarrior powraca i to w bardzo widowiskowym stylu. Zobaczcie nowy zwiastun piątej odsłony zatytułowanej Mercenaries, którego tematem przewodnim jest ...destrukcja.

  • Nowy, wybuchowy zwiastun gry MechWarrior 5: Mercenaries
A A

Jeszcze przed końcem tego roku na rynku zadebiutuje gra MechWarrior 5: Mercenaries – kolejna opowieść osadzona w odległej przyszłości, w której niemal bez przerwy trwają walki o terytorium. W sieci pojawił się nowy zwiastun tej produkcji.

W MechWarrior 5: Mercenaries na gracza czekać będzie trwająca kilka dekad historia: od młodego pilota z małej drużyny, do dyrektora potężnej korporacji. Na swojej drodze przyjdzie mu stoczyć wiele bojów i zniszczyć spory arsenał wroga. To właśnie temu ostatniemu, czyli destrukcji, poświęcony został nowy materiał wideo:

MechWarrior 5: Mercenaries - zwiastun gry z destrukcją na pierwszym planie

Chcecie więcej? Nie ma sprawy!

Choć na zwiastunie wygląda to wręcz beztrosko, twórcy zapowiadają, że gra MechWarrior 5: Mercenaries będzie wymagać skupienia i cierpliwości – wszak gracz steruje tutaj potężnym mechem. W dodatku trzeba będzie uważać na to, by samemu nie ulec zniszczeniu, bo wtedy otrzymana zapłata może nawet nie wystarczyć na naprawy.

Od debiutu poprzedniej odsłony minęło już ponad 17 lat. Premiera tej nowej części to zatem wielka rzecz. Gra zmierza wyłącznie na pecety.

Źródło: Dark Side of Gaming, IGN

Odsłon: 3549 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-17 16:36

      Powinno obowiązkowo wspierać VR. To by dopiero było coś

      Skomentuj

    2. BariGT
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-04-17 18:59

      Tia, nawet graficznie podobne...

      Skomentuj

  1. Skaza
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-04-17 18:01


    Ale...

    Przeglądając wszystkie trailery związane z Mechwarrior 5, mam nieodparte wrażenie, że grałem w to... Całkiem niedawno. Ach, przecież to kopia Mechwarrior Online. Różnica jest taka, że wersja Online działa na CryEngine, natomiast Mercenaries to Unreal Engine. Jednak porównując materiały na YouTube, widać mnóstwo podobieństw.

    I zastanawiam się, czy to nie będzie takie Kopiuj/Wklej.

    Skomentuj

    1. pitcazkepuczem
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-17 22:27

      To na pewno jest kopiuj/wklej jesli chodzi o modele mechow. Sa zywcem wziete z MWO. Gralem troche w MWO i to bylo pierwsze co uderzylo po zobaczeniu pierwszych materialow z MW5. Nie bede narzekac, modele sa ok, sprawdza sie dobrze, tak samo jak w Battletechu (tak, tam tez sa to dokladnie te same modele).
      Co innego sama gra. Poki co zadne materialy nie robia specjalnego wrazenia. Destruction trailer? Litosci... 10 lat temu mielismy Red Faction Guerilla a dzis, 10 lat pozniej, pokazuja nam to? 0/1 system zniszen? Troche bieda... moze nie tragedia, ale troche bieda.
      No mam nadzieje ze gameplayowo gra bedzie ciekawa i zlozona ale jedno jest pewne - w ciemno tego nie kupie. W koncu to PGI, przez tyle lat szli z MWO po najmniejszej linii oporu, wiec gdybym mial zgadywac czy wyjdzie z tego dobra gra czy slaba... postawilbym na to, ze slaba.

      Skomentuj

      1. KrzychuG
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-18 20:19

        Plotki glosza, ze PGI lata temu starcilo developerow ktorzy dobrze znali CryEngine i od tego czasu ciagna sie problemy. Samo MWO nie jest z kolei zle ale moze jak juz skoncza MW5 to przeniosa siecowke na Unreal Enginel bo na aktywanym CryTechu to wydajnosciowy koszmar ktory mocno trzyma sie jednego rdzenia CPU.

        Skomentuj

  2. xchaotic
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-18 09:48

    Troche biednie to wyglada - bardzo widac ze to Unreal Engine. Na fabule nie licze wiec chociaz grafika moglaby byc dobra...

    Skomentuj

  3. shamoth
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-18 11:50

    Czyli robią płatny standalone offline MWO z wątkiem fabularnym... Ale i tak trzeba będzie włączyć do kolekcji jeśli ktoś się w dzieciństwie wychowywał na MW ;)

    Skomentuj

  4. Snake73
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-19 08:09

    Już był Mechwarrior 2: Mercenaries.