Kontrolery do gier

Mortal Kombat X z własnym padem do PS4 i Xbox One - tak się prezentuje

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-01-12

Okazuje się, że na targach CES 2015 pojawiły się nie tylko nowości z rynku mobilnego, ale również bardzo łakome kąski dla graczy.

Mortal Kombat X pad

Okazuje się, że na targach CES 2015 pojawiły się nie tylko nowości z rynku mobilnego, ale również bardzo łakome kąski dla graczy. Z pewnością zatrzymają się tutaj ci, którzy czekają na debiut Mortal Kombat X.

Już jakiś czas temu pojawiły się informacje, iż tytuł ten doczekać może się dedykowanych kontrolerów, o czym zresztą Wam pisaliśmy. W las Vegas zaprezentowana została jego finalna wersja, która już za kilka tygodni trafić ma w ręce graczy. Jednocześnie dowiedzieliśmy się też czegoś bardzo ważnego.

Początkowo sądzono, iż pad dostępny będzie jedynie pod PlayStation 4 i Xbox One. Firma PDP, która zajmuje się przygotowaniem gadżetu, zapowiedziała jednak, że będą mogli skorzystać z niego również właściciele konsol poprzedniej generacji od Sony i Microsoftu.

Przejdźmy jednak do najważniejszego, a mianowicie tego, jak pad się prezentuje. Tego dowiedzieć możecie się z poniższego materiału wideo. Warto jeszcze dodać, że urządzenie kosztować ma około 35-50 dolarów.


Kontroler pojawić ma się w sprzedaży w okolicach premiery samej gry. Ta będzie miała miejsce 14 kwietnia, a prócz wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz Xbox 360 i PlayStation 3 pojawi się również ta na PC.

Źródło: youtube, zougla

marketplace

Komentarze

17
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zamiast tego pada powinni dawać joystic jak był na automatach :D
  Zaloguj się
 • avatar
  Bez sensu...
 • avatar
  Wygląda jak pad od SEGA Genesis/Mega drive.
 • avatar
  Plastic is fantastic
 • avatar
  Do bijatyk musi byc arcade stick
 • avatar
  O matko, a za chwile pojawi sie MK z wlasna konsola ??? Prosze...
  Zaloguj się
 • avatar
  gantrithor polecam mortal kombat deadly alliance, jak tam wciskając losowe przyciski zrobisz 60 % combo(zwłaszcza te ze zamianą stylu) to masz niezłego farta i możesz grać spokojnie w totka ;) , ale fakt te nowe części są uproszczone... :( , ale i tak nic nie przebije serii tekken pod względem losowych przycisków Press random button to win...
  Apropo wzmacnianych padów sądzę, że powinni takie wydać dla gry dark souls :) (chociaż pady od xbox, są dość wytrzymałe same z siebie, a te z 1 serii to jak nokia 3310... )
 • avatar
  Nie mają już czego wymyślać, bezsensowny pomysł ;/
 • avatar
  wygląda jak za 10zł :I Taki plastik dziwny.
 • avatar
  Do bijatyk musi byc arcade stick