Aplikacje mobilne

Nokia HERE Maps także na Androidzie, ale tylko w smartfonach Samsung Galaxy

z dnia 2014-08-30
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Na smartfony z serii Samsung Galaxy trafi HERE Maps, a więc jedna z najlepiej ocenianych aplikacji dostępnych na Windows Phone.

Nokia HERE Maps Samsung Galaxy

System Google Android nie może narzekać na brak aplikacji. Nie wypada też twierdzić, że właściciele smartfonów pracujących pod kontrolą tej platformy mogą zazdrościć dodatkowego oprogramowania osobom korzystających z Windows Phone. Mimo tego Samsung postanowił "podkraść" coś co do tej pory było domeną urządzeń z mobilnymi okienkami.

Koreański producent poinformował właśnie, iż na smartfony z serii Samsung Galaxy trafi HERE Maps, a więc jedna z najlepiej ocenianych aplikacji dostępnych na Windows Phone i chyba jeden z punktów do tej pory charakterystycznych dla tego systemu.

Początkowo aplikacja dostępna będzie w wersji beta, ale mimo tego oferować ma tryby offline i online, mapy niemal 200 państw z czego w przypadku 40 dostępne maja być informacje o aktualnym ruchu na drogach. Poza tym pojawić mają się tutaj wskazówki dotyczące usług transportu publicznego.

Warto dodać, że aplikacja udostępniona zostanie również na inteligentnych zegarkach koreańskiego producenta. Jednocześnie nie ma co liczyć, że HERE Maps trafi na urządzenia innych producentów. Ci musieliby bowiem, wzorem Samsunga, pokusić się o podpisanie umowy z firmą Nokia.

Nokia HERE Maps aplikacja

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: sammobile

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "...tylko w smartfonach Samsung Galaxy". Ta, jasne :)
 • avatar
  Bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy smartfonów z serii Galaxy. Nokia HERE Maps to najlepsza i bezkonkurencyjna aplikacja jeżeli chodzi o mapy.
  Zaloguj się
 • avatar
  Miałem nokie i here i nie jest taka super , nie zawsze dobrze prowadzi , za to na andku jest darmowa polska nawigacja co działa nad wyraz dobrze , lepiej niż here.
 • avatar
  Hahahahah dla mnie nie będzie problemu użyć System Dump z takiego Shamesunga i wyciągnąć apk które chcę. A nawet jak będzie zabezpieczenie co do zgłaszanej nazwy to zawsze można zmodyfikować lekko w build.prop nazwę zgłaszaną przez urządzenie.
 • avatar
  Ciekawe, czy będzie dostępna tylko dla nowych telefonów, czy dadzą też dla starszych?
 • avatar
  Na innych smartfonach instalujesz automapę.
  Zaloguj się
  -9
 • avatar
  HAHAHAHAH "tylko na samsung galaxy" a xda developers ?