Na topie

Pacer - duchowy spadkobierca WipEout na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nadciąga interesujący tytuł dla miłośników zwariowanych zręcznościówek. Pacer to wypełniony nowinkami, duchowy spadkobierca serii WipEout.

 • Pacer - duchowy spadkobierca WipEout na zwiastunie
A A

Duchowy spadkobierca serii WipEout, a zarazem zmotoryzowany Fortnite – oto właśnie Pacer (znany wcześniej jako Formula Fusion), który doczekał się oficjalnego zwiastuna. Oprócz kilku ujęć z gry odnajdujemy w tym materiale także informację, że premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Pacer screen 1

Pacer to zręcznościowa gra wyścigowa, w której pojazdy rozpędzają się do niesamowitych prędkości, co samo w sobie stanowi niemałe wyzwanie dla bawiących się przy tym tytule, a do tego dojdą jeszcze inne formy rywalizacji na torach. Oprócz dynamicznej i zwariowanej rozgrywki twórcy obiecują również ładną oprawę wizualną, wspominając przy okazji o rozdzielczości 4K i płynności 60 klatek na sekundę.

Pacer screen 2

Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa R8 Games zapowiedziała, że w grze Pacer pojawi się solowa kampania, rozbudowany system modyfikacji pojazdów oraz kilka różnych trybów wieloosobowych dla maksymalnie 10 graczy (wśród których nie zabraknie battle royale, nazwanego tutaj Storm Mode).

Pacer screen 3

Dodajmy, że Pacer zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One (ze specjalnymi ulepszeniami na PlayStation 4 Pro i Xbox One X) oraz komputery osobiste (a konkretnie: na platformę Steam). Rynkowy debiut został zaplanowany na ten rok, ale dokładnej daty na razie nie znamy. Tymczasem zostawiamy was ze wspomnianym zwiastunem… 

Pacer – trailer gry:

Źródło: GamingBolt, VG247, Gematsu

Odsłon: 4505 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Radical
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-08 09:20

  Duchowy spadkobierca a na trailerze wygląda gorzej od Wipeout Omega Collection :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!