Na topie

PlayStation 4 i PS4 Pro w obniżonych cenach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Konsole do gier

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Konsole do gier Producenci: SONY

Firma Sony poinformowała o nowych, niższych cenach konsol PlayStation 4 (Slim) i PlayStation 4 Pro, które łącznie znalazły już prawie 80 milionów nabywców. Dostępne są zarówno same urządzenia, jak i atrakcyjne zestawy.

  • PlayStation 4 i PS4 Pro w obniżonych cenach
A A

Jeżeli nie jesteście jeszcze wśród 80 milionów osób i wciąż przymierzacie się do zakupu konsoli PlayStation 4 lub PS4 Pro, czekając na obniżkę cen, to wreszcie się doczekaliście. Oficjalnie urządzenia są teraz dostępne za mniejsze pieniądze.

Jeśli więc na przykład wiecie już co kupić na Komunię, ale jeszcze tego nie zrobiliście, to dobrze, bo teraz ceny PlayStation 4 z dyskiem 500 GB rozpoczynają się od 999 złotych, a PlayStation 4 Pro można dostać już za 1499 zł.

Ceny te dotyczą oczywiście samej konsoli, ale ciekawy może być też na przykład zestaw PlayStation 4 z dyskiem 1 TB plus gra FIFA 18 za 1199 złotych. Jest to oferta tym bardziej ciekawa, że dopiero co zapowiedziano darmowy dodatek, dzięki któremu można rozegrać wirtualne piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

W sklepach można również szukać zestawów z grami God of War, Far Cry 5, Call of Duty: WWII, Gran Turismo Sport, Horizon: Zero Dawn lub Star Wars: Battlefront II (albo nawet kilkoma tytułami), a także z dodatkowym kontrolerem. 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że od miesiąca w niższej cenie oferowane są również PlayStation VR, czyli gogle rzeczywistości wirtualnej. Teraz są one dostępne już od 999 złotych. A co potrafi konsola Sony? O tym producent informuje za pomocą infografiki:

PlayStation 4 infografika

Źródło: Sony

Odsłon: 9901 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-05-01 12:57

    Jeśli obniżki weszły w życie to nadal widzę tą samą cenę 1500 zł za wersję pro.

    Skomentuj

  2. R2rr0
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-01 13:23

    Zastanawiałem się nad Pro, ale jak czytam, jakie cuda są przy Wiedźminie po aktualizacji do 4K i HDR to zastanawiam się, czy nie lepiej na kompa postawić. Drożej, ale...

    Skomentuj

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-05-01 14:59

      W wiedzmaka chyba jednak lepiej na kompie ale w gry ktorych nie ma na kompie to czemu nie ps4pro tuta to dobry wybor.

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-05-01 18:18

      Dobrze miec wiecej niz jedną platformę.
      Z drugiej stron ydla samego wiedzmina kupisz kompa by pograc sobie w 4k z HDR za ile? 8kzł?
      A pozniej będziesz miał w co grac na tym PC?
      Ile gier w roku ograsz na PC?

      Kiedys ładowałem sporo w pieca ale chyba już mi przeszło. Co ciekawe kiedys jako dzieciak to trzeba było kase odłożyć by kupić nową grafę, dzis wchodze do sklepu i jak chleb kupuję a mimo to jakoś nie widzę w tym sensu.
      Chętnie kupił bym już PS5 gdyby wyszło.

      Skomentuj

      1. owatanka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-02 12:16

        Sluchaj jesli jestes graczem z krwi i kosci to i na smartwatchu bedziesz gral , ps4pro to naprawde dobry wybor ze wzgledu na bardzo duza baze gier niedostepnych na zadna inna platforme.

        Sam gram na kompie dosc sporo ale raczej w gry mmorpg juz od dluzszego czasu moj komp nie daje rady wiec gram mniej ale zamierzam konkretnego kompa zlozyc i pogram w te bardziej oczo***ne mmo.

        Skomentuj

    3. kabanosek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-02 12:06

      Powiem szczerze z własnego doświadczenia że lepiej kompa złożyć niż trzymać obie platformy. PS4 to tylko exclusivy bo reszta to shitshow na 30 fpsach byle gra jakoś wyglądała.

      Skomentuj

  3. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-05-01 16:15

    Dokładnie. Konsole są głównie do gierek typu: Przygodówki (Uncharted) platformówki (Knack), wyścigi (Gran Turismo), sportowe (PES, Fifa). Natomiast typowe, precyzyjne FPS'y (CS, ET, BF, COD) oraz strategie (Civilization, Warcraft, Heroes, Total War) zawsze na PC. Trzeba wiedzieć na czym i w co gra się lepiej/wygodniej i przyjemniej w danym momencie.

    Skomentuj

      1. dangh
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-05-01 16:24

        Przeczytaj wczensiejszy post, pomysl i... pomysl raz jeszcze.
        Na konsole grasz w gry jednego typu, na PC w innego. Jaka roznica co gdzie mozesz podlaczyc?

        Skomentuj

  4. GodOfWAR
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-01 18:02

    Do jakiego urzędu można zgłosić te kłamstwa?:

    "Najpotężniejsza na świecie konsola do gier" - to kłamstwo bo najpotężniejszą na świecie konsolą do gier jest Xbox One X.

    "w ultra wysokiej rozdzielczości 4K" - to kłamstwo bo w 4K to pro chyba pasjansa odpala, w większości jest to 2K, cos pomiędzy a nawet 1080p się zdarza. Reszta to jakiś tandetny upscaling który w ruchu powoduje artefakty, nie ma to nic wspólnego z natywnym 4K. PS4 Pro nie wyświetla w natywnym 4K 99.9% gier.

    Skomentuj

    1. Yukko
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-05-01 20:46

      Taki marketing to norma. Co i rusz widać przypinkę "nr. 1 w kraju" lub "świecie" albo "najczęściej wybierany produkt" etc etc.. Szkoda tylko, że takie plakietki widać w więcej niż jednym produkcje danego typu (czy to proszek do prania czy konsola), a przeciętny konsument i tak nie skonfrontuje.

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-01 23:46

      do tego namawiają na ciekawostkę w postaci VR i kompletnie tandetny i niepotrzebny do niczego ps move

      Skomentuj

  5. GodOfWAR
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-01 18:04

    Ohydny marketing a autor nie raczył nawet przeczytać tych popłuczyn marketingowych i ich skorygować lub też chociaż skomentować...

    Skomentuj

  6. hideo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-02 01:30

    ps4 jest najlepszą konsolą jaką miałem a miałem ich wiele przez dekady, wiele konsol wspominam z nostalgią jako świetne ale ps4 rządzi!

    Skomentuj

  7. MakankoBzykankoPukanko
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-02 11:35

    PS4 wcale nie jest najlepszą konsolą na świecie jeśli chodzi o bebechy ale ma najlepsze na świecie gry konsolowe i tak powinno pisać w artykule!

    Jej zalety to :

    Raz że jest tania a dwa to slim jest bardzo cienki niemal jak trzy talerze do obiadu położone na sobie i to puste a nie z klopsami !!!

    Swoją PS4 Pro kupiłem niedawno wcześniej na Ps4 Slim 1 TB siedziałem bo nie miałem tv 4k tylko full hd.

    Teraz kupiłem Samsunga 75 cali 4k to i przesiadłem się na pro ograłem wszystkie Exy bo są tak grywalne że pała siada i to taka wielka jak można było zrobić przy tworzeniu postaci w Conan Exiles!

    kitamo napisał że nie ładuje w pecety ja niestety ładuje ale nie dla gierek jestem grafikiem komputerowym oraz projektantem wysokościowych masztów wiec maszynę muszę mieć silną co wiąże się z wysoką ceną podzespołów w których sama karta grafiki to wydatek 21.000 zł (Quadro P6000 24GB GDDR5X)ale mi takie kwoty po 2 miesiącach się zwracają a 10 miesięcy to czysty zarobek.

    Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam Konsole Sony naprawdę będziecie mieć w co grać na tym maleństwie !!!

    Skomentuj Historia edycji

    1. owatanka
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-05-02 12:10

      Czy dwie karty graficzne gtx 1080ti 11gb nie byly by lepsze? czy chodzi o ilosc pamieci? z tego co widze dwie karty daja sporo wiecej punktow w passmark , nieznam sie na tym pytam z ciekawosci.