Na topie

Wypasiony zestaw PlayStation VR Mega Pack za tysiaka

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria do konsol

Tysiąc złotych za jedne z najlepszych gogli rzeczywistości wirtualnej na rynku z pakietem pięciu gier w zestawie? Brzmi nieźle, a to właśnie PlayStation VR Mega Pack.

  • Wypasiony zestaw PlayStation VR Mega Pack za tysiaka
A A

PlayStation VR to aktualnie najlepsze gogle VR dla graczy, jeśli weźmie się pod uwagę jakość wykonania, możliwości i katalog gier. Teraz stają się też jednymi z najlepiej wycenionych – podczas przedświątecznego spotkania dziennikarskiego firma Sony Interactive Entertainment Polska ogłosiła bowiem wyjątkową ofertę promocyjną. 

Przejdźmy od razu do konkretów: zestaw PlayStation VR Mega Pack do 23 grudnia będzie dostępny w cenie na poziomie 999 złotych. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że w pudełku odnajdujemy gogle i kamerę oraz pakiet pięciu gier pozwalających przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. 

PlayStation VR Mega Pack

Jakie to gry? Zestaw przygód PlayStation VR Worlds, strzelanina DOOM VFR, RPG z otwartym światem The Elder Scrolls V: Skyrim VR, zwariowana ścigałka WipEout Omega Collection oraz dająca mnóstwo frajdy platformówka Astro Bot: Rescue Mission. Od kilku dni na naszej stronie dostępna jest recenzja tej ostatniej, w której podsumowaniu przeczytacie, że jest to „obecnie najlepszy tytuł na PlayStation VR, w który powinien zagrać każdy, a już szczególnie ci najwięksi malkontenci wirtualnej rzeczywistości”.

W sprzedaży znajduje się również Starter Pack, który zawiera nieco mniej, bo tylko 2 tytuły. Jednym z nich jest jednak wspomniane Astro Bot: Rescue Mission (drugim zaś – PlayStation VR Worlds). Promocyjna cena (do 23 grudnia) wynosi w tym przypadku 899 złotych. 

Źródło: MSL Group, Sony Interactive Entertainment Polska, PlayStation Polska

Odsłon: 4873 Skomentuj newsa
Komentarze

22

Udostępnij
  1. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-12-11 15:54

    Brać brać brać!

    Skomentuj

    1. Vienio43
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-12-11 18:41

      Jak to brać? Każą płacić nie chcą dać.Co najwyżej można kupić.

      Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-12 00:08

        Płacisz i nie dają? A to peszek....

        Skomentuj

        1. Vienio43
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-12-12 03:35

          Jak zapłacę to nabywam towar drogą kupna nikt mi kupionej rzeczy nie daje,ponieważ po zapłaceniu jest moja

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-12-12 10:12

            Brac z półki sklepowej i do kasy.

            Serio, nawet trolować nie umiesz.

            Skomentuj

  2. Celdur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-11 19:02

    Podobno niedługo Crysis 2 ma wyjść na PS VR

    Skomentuj

  3. Michał 06
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-11 22:33

    chyba nie schodzi osobno ;)

    Skomentuj

  4. tarzinio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-12 07:05

    Widzę, że media expert znów ściemnia. Jak zwykle, gdy jest na 1 miejscu, a cena mocno odstaje od innych, to produktu nie ma. Powinni blokować takie działania.

    Skomentuj

  5. wasptak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-12 07:17

    PSVR ma niestety za niską rozdzielczość żeby to było użyteczne... i mówię to jako posiadacz Oculus Rifta, który nota bene również jest słaby.

    Obecnie zamówiłem na amazon.com Samsung HMD Odyssey, mam nadzieję że do końca tego tygodnia dostanę te gogle - ponoć bardzo dobre.

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-12 07:42

      Trochę waćpan pierdzielisz farmazony, rozdzielczość nie jest jakaś mega wysoka, ale granie w okularach PSVR w takie gry jak chociażby ASTROBOT która jak dla mnie jest najlepszą grą pod jakikolwiek VR, daje dużo frajdy. Czego nie mogę powiedzieć o okularach typu OCULUS tak też mam leżą w szafie, bo niemiłosiernie wkurza mnie to że nie są wygodne i poci się w nich głowa, do tego gier kompletnych na tym wytwór jak kot napłakał.

      Z resztą różnica w sprzedanych egzemplarzach PSVR a OCULUS czy HTC VIVE mówi sama za siebie.

      Rozdzielczość jest na tyle wysoka, a imersja jest tak ogromna że to właśnie te aspekt przemawia nad tymi wszystkimi wadami które towarzysza na dzień dzisiejszy wszystkim okularom VR.

      Skomentuj

      1. wasptak
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-12 08:11

        Nie zgodzę się z tym - PSVR vs Oculus / HTC to graficzna przepaść.

        Uruchom sobie Skyrim VR na obu zestawach i porównaj.

        Dodatkowo w ogóle nie rozumiem "gier kompletnych na tym wytwór jak kot napłakał" ? Mówimy o tym samym headsecie ? Przecież gier na VR pod PC jest 3 x tyle co na PSVR...

        Dlatego właśnie zamówiłem HMD Odyssey - bo posiadam masę tytułów na PC pod VR.

        Ogólnie ta technologia raczkuje i trzeba czekać na lepszy hardware.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-12 10:14

          Oculus ma wyzsza rozdzielczość i na tym konczą się argumenty.
          Sony zrobiło bardziej uniwersalny produkt dla wszystkich.

          Skomentuj

        2. raffal81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-12 16:48

          Weź pod uwagę że wygląd gier takiego SKYRIM na PSVR jest gorsza bo PS4 ma gorszą wydajność, a gra musi działać w 90-120fps, więc chyba rozumiesz dlaczego tak jest.

          Skomentuj

      2. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-12-12 12:05

        Nie masz Oculusa. Takich głupot dawno nie czytałem.

        1. W wewnętrznej części Oculusa CV1 jest materiał który w dużej mierze poprawia wentylację i ja nigdy nie miałem problemu z parowaniem wewnątrz headsetu (a gram DUŻO)

        2. PS VR ma ubożuchną ilość dużych/dobrych tytułów w porównaniu z platformą PC-tową (pamiętaj że na Oculusie odpalisz gry i z Oculus Home, i ze Steam, i z Viveport i nawet z GOG). Na PS VR nie ma niczego porównywalnego nawet z takimi tytułami jak: Elite: Dangerous, X-plane 11, Seeking Dawn, Subnautica, The Forest... nie wspominając o nieistniejących strategiach na PS VR (a to było tylko kilka skromnych przykładów).

        ...nie mniej jeśli ktoś nie ma mocnego PC-ta a tylko konsolę Playstation to PS VR też powinien jakoś dać radę. Jako wstęp do świata VR znacznie lepsza opcja niż większość tanich "cardboardów" od "chińczyka" ;)

        Skomentuj Historia edycji

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-12-12 12:19

          Sam nie masz OCULUSA, albo grasz w nim w zimę przy otwartym oknie, albo nie miałeś PSVR na głowie, bo tu jest przepaść jeżeli chodzi o wygodę. Oculusa kupiłem jak tylko był możliwi do kupna, zamówiłem za już nie pamiętam coś koło 600-650 dolarów. Zrobił wrażenie przez pierwsze dwa trzy dni, później nie miałem w co grać, albo gdy były tak przystosowane że nie były. Owszem dużo się przez ten czas pozmieniało, ale fakt pocenia się w nich pozostał, bo sposób mocowania jest beznadziejny, pod tym względem PSVR to totalnie bajka, możesz mieć go godzinami na głowie.

          Skoro jest tyle super gier, skoro jest taki zaje...... i w ogóle, to dlaczego jest tak mizerna sprzedaż, za drogi ? przecież w porównaniu z PSVR to OCULUS i HTC VIVE nie sprzedał się wcale.

          Weź pod uwagę że porównując te 3 urządzenia trzeba wziąć pod uwagę też cenę, jest kluczowa, a taki oculus kosztuje 2x więcej niż PSVR.

          Z resztą każdy lubi co lubi, ja więcej gram na PSVR, bo po prostu przyjemniej dla mnie, a oculusa to z chęcią sprzedam.

          Skomentuj

          1. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-12 16:46

            1. Mam Oculusa i się nigdy w nim nie pociłem (kumpel i brat też mają - i nikt z nich nie skarżył się na pocenie się)
            2. Nie miałem na głowie PS VR więc nie mam sensu abym porównywał - zresztą po co? Ja pisze tylko o Oculus CV1.
            3. Oculus absolutnie NIE ma nędznej sprzedaży - wręcz przeciwnie - pobił wszystkie PC-towe headsety jeśli chodzi o ilość sprzedanych urządzeń (świadczą o tym chociażby statystyki ze Steam'a)
            4. Niska sprzedaż w porównaniu z PS VR ma TYLKO (powtarzam jeszcze raz: T_Y_L_K_O) związek z niższą ceną headsetu i popularnością konsoli PS4 (na odpowiedni komputer trzeba jednak wyłożyć znacznie więcej pieniędzy)
            5. Repertuar gier na PS VR jest NĘDZNY w porównaniu z tym co jest na PC. NĘDZNY aż boli... ale nie znaczy to że nie ma wyboru jeśli chodzi o gry na PS VR - bo gry są - i to mocno promowane przez SONY (tylko dużo mniej, mniejsza ilość gatunków i droższe).

            A dodatkowo spytam - masz na PS VR mój ulubiony program Google Earth?

            Skomentuj Historia edycji

          2. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-12 20:26

            Repertuar gier jest nędzny? Buhaha :D już na start miałeś gry z każdego gatunku ze strategią włącznie. Po co sie udzielasz jak nie masz pojęcia o czym piszesz? Większość gier na VR PC to jakieś śmieci robione przez dwie osoby na krzyż. Gdzie tytuły AAA? Jeden Fallout wiosny nie czyni.

            Skomentuj

  6. franiux
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-12-12 09:44

    Nie polecam tych googli, bajer na 2h zabawy, pixeloza straszna, wszystko rozmyte. Poczekajmy na drugą generację tych googli, może będzie warto. Rozdzielczość muszą zwiększyć przynajmniej czterokrotnie, zrobić coś z parowaniem szkieł. Na dzień dzisiejszy to porażka.

    Skomentuj

  7. yeremyash
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-12 10:51

    Rozdzielczość to jedno, ale pole widzenia - to powinni powiększyć. Już praktycznie na rynku są Pimaxy z 200° polem widzenia ;) Jednak PSVR ma fajne tytuły, Gran Turismo, Farpoint, Heist (krótkie, ale warto), ww. Astro Bot.

    Skomentuj Historia edycji

  8. DzikiWariat
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-12 12:51

    Tylko HTC Vive. PSVR strasznie namieszał wsadzając developerom pieniądze do kieszeni w zamian za exclusivy przez 12+ miesięcy zanim wejdzie na inne platformy (np. Resident Evil) przez co blokuje tą gałąź przemysłu która i tak się jeszcze nie rozpędziła.

    Skomentuj

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-12 17:07

      HTC poszalało z cenami... ja już bym wolał coś na Mixed Reality - jak chociażby Samsung Odyssey Plus - tańszy i na papierze lepsze parametry (a działa na tym: Oculus Home, Steam i Microsoftowa platforma Mixed Reality)
      ;)

      Skomentuj Historia edycji

    2. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-12 20:27

      Pomyłka. Resident Evil po dziś dzień jest exclusivem na PS VR.