Laptopy

Praca w benchmark.pl - tester sprzętu

opublikowano przez Wojciech Kiełt w dniu 2010-12-10

Szukamy osób do pracy w redakcji, które znają się na sprzęcie komputerowym, benchmarkach i testowaniu. Poniżej znajdziecie informacje o zadaniach, wymaganiach i tym, co oferujemy.

Stanowisko: tester redakcyjny

Zadania:

• Testowanie notebooków - wykonywanie procedury benchmarkowej.
• Opcjonalnie krótkie opisy
• Opcjonalnie newsy w serwisie

Wymagania:

• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
• Odpowiedzialność za powierzony do testów sprzęt
• Dobra znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania (testy, pomiary)
• Znajomość arkusza kalkulacyjnego
• Systematyczność i obowiązkowość w wykonywaniu testów
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę na miejscu w redakcji w Poznaniu (etat)
• Pracę w sympatycznym zespole młodych ludzi, fascynujących się nowymi technologiami i sprzętem komputerowym.

Swoje oferty i pytania wysyłajcie na adres redakcyjny.
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do naszej redakcji.

marketplace

Komentarze

36
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pełnoletność nie jest wymagana ?? ;>
  • avatar
    Notebooki...
    Nie moja działka ;)
  • avatar
    Eh, czemu Szczecin to cyfrowe zadupie (nie licząc usług aha Home, Tieto etc.) :P

    Chyba, że chcecie otworzyć tutaj oddział :P
  • avatar
    Miło ale mam swoją pracę :)
  • avatar
    Ehhh gdybym miał mniej latek i był bezrobotny...
  • avatar
    ja mogę testować notebooki z kartami Nvidii - w końcu trzeba pisać prawde a recenzji o kartach z niższej półki nikt nie czyta
  • avatar
    Zespół sympatyczny i młody, ale czy jest też dynamiczny? :)
  • avatar
    to ja sie na to pisze, a jaka pensja? :)
  • avatar
    Nie myślicie przenieść się np. do Krakowa ???
  • avatar
    Może w końcu będzie ktoś kompetentny u Was pracował ;)
  • avatar
    Ja się nie nadaję, mieszałbym wszystko z błotem... :D
  • avatar
    Wysłałbym cv z chęcią ale niestety matura mi na to nie pozwala a później studia dzienne. Nawet w poznaniu mieszkam. No nic ktoś inny sie na fajn fuchę załapie.