Na topie

Premiery gier - listopad 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Myśleliście, że po Red Dead Redeption 2 już nic ciekawego nas nie czeka? Nie prawda. Listopad jest tego najlepszym dowodem. Obejrzyjcie co dla Was przygotowaliśmy.

Niewiarygodne... świat się jednak nie skończył wraz z premierą Red Dead Redemption 2. Na pewno na moment wstrzymał oddech…ale na szczęście trwało to krótko. Czas ruszyć dalej. Oto listopadowe premiery gier!

AA


Szczerze przepraszamy za brak Pokemon: Let's go! Pikachu oraz Farming Silmulator 19, ale użyte fragmenty ich zwiastunów zablokowały nam film na Youtube. By nie przeciągać sporu zdecydowaliśmy się wyciąć obie gry z naszych premier i puścić je tak jak je obecnie widzicie

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 8100 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. legoras
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-02 16:20

    Tu jest w cholere gier ktore dawno temu miały premiery...

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-02 17:11

      Cóż, w takich czasach żyjemy że albo remake'i albo remastery albo premiery po wczesnym dostępie:)

      Skomentuj

  2. zuzannator
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-02 20:27

    Ale grafika tych "rewelacji" dla czujących inaczej.. żenada.

    Skomentuj

  3. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-02 21:22

    Kurcze szkoda tej blokady na Farminga.
    Czekam akurat na niego a w kolejce czekam do świąt na promkę dodatku Zostań Gwiazdą do The Sims 4 ;)
    Szkoda że Spyro nie jest na PC chętnie bym ograł a szkoda mi byłoby trzymać konsolę dla kilku gier (gram na PC) więc szkoda trzymać konsolę poza tym nie mam dobrego TV żeby podpiąć ją a monitor 24 cale to deczko mało.
    No nic może się zlitują i na PC tez będzie ;)

    Skomentuj

  4. FennPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-02 21:31

    W Filmiku nie widzę przedstawionego Farming symulatora

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-03 01:10

      A Pan czytał co jest pod załączonym filmikiem zanim się kliknie?

      "Szczerze przepraszamy za brak Pokemon: Let's go! Pikachu oraz Farming Silmulator 19, ale użyte fragmenty ich zwiastunów zablokowały nam film na Youtube. By nie przeciągać sporu zdecydowaliśmy się wyciąć obie gry z naszych premier i puścić je tak jak je obecnie widzicie"

      Wystarczy czytać cały artykuł i wszystkiego człowiek się dowie ;)

      Też czekam na Farminga i szkoda chciałem zobaczyć materiał i usłyszeć komentarz ;)

      Skomentuj

  5. cacodemon
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-03 06:15

    Brak opcji "żadną"

    Skomentuj

  6. pawluto
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-11-03 14:58

    Wreszcie jest w co grać - The Forest , Hitman 2 , Batllefield 5

    Skomentuj

  7. killz0o0ne
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-11-04 16:08

    Autor artykułu chyba rzadko używa języka polskiego ;)

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-11-04 20:24

      A dokładniej?

      Skomentuj

  8. sebmys
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-05 08:26

    Wszystko SUPER, tylko skąd wziąć czas żeby to ograć? :P

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-11-06 20:08

      Ja pracuję i mimo wszystko brak mi gier w czasie wolnym.
      Ostatnio przyszła pora i wygonili mnie na urlop 2 tygodnie to ograłem wszystko co miałem 12 gier :P
      Za rok trzeba się lepiej przygotować :D