Na topie

Promocje na Czarny Piątek 2017

Autor:
Zespół Marketplace

więcej artykułów ze strefy:
Internet

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Black Friday Na Topie Promocje

Black Friday 2017 (w Polsce znany jako Czarny Piątek 2017) odbędzie się 24 listopada. Przedstawiamy najlepsze promocje i najciekawsze wyprzedaże.

  • Promocje na Czarny Piątek 2017
A A

Najlepszy dzień w roku na robienie zakupów coraz bliżej. Black Friday, czyli Czarny Piątek tradycyjnie odbywa się w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, co przeważnie oznacza ostatni piątek listopada. Tego dnia sklepy internetowe i stacjonarne przygotowują najlepsze promocje i wyprzedaże, które przedstawimy Wam w tym właśnie miejscu.

Kiedy Czarny Piątek 2017? – 24 listopada

Z każdy rokiem Czarny Piątek w Polsce jest obchodzony coraz huczniej. Sklepy w naszym kraju zaczynają się przekonywać do tej tradycji zza oceanu, która jest symbolicznym otwarciem przedświątecznego sezonu zakupowego. Z roku na rok klienci – zarówno ci, którzy preferują wyjście do sklepów, jak i zwolennicy zakupów przed ekranem – mogą liczyć na coraz bardziej atrakcyjne przeceny i nie tylko.

Sklepy oprócz świetnych rabatów przygotowują również dodatkowe atrakcje, takie jak promocje na większe zakupy, darmowa dostawa czy prezenty, ale też wydłużone godziny otwarcia. Można być pewnym, że takich lub innych ofert będzie dosłownie mnóstwo. To więc dobra okazja, by zdobyć wreszcie to, na co poluje się od dłuższego czasu albo też na zakupy prezentów dla bliskich. 

Black Friday 2017 – najlepsze promocje

My postaramy się Wam pomóc i przedstawimy najciekawsze promocje na sprzęt elektroniczny: smartfony, komputery stacjonarne i laptopy, telewizory i sprzęt grający, gadżety i akcesoria czy konsole do gier, ale też same gry. Sądząc po wcześniejszych latach, część ofert wystartuje najpewniej kilka dni przed Czarnym Piątkiem, więc wypatrujcie informacji.

Tutaj pojawią się najciekawsze promocje w sprawdzonych sklepach.

Źródło: inf. własna. Ilustracja: ElisaRiva/Pixabay (CC0)

Odsłon: 1009 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!