Na topie

Rozpoczyna się przedsprzedaż iPhone'a X

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone Na Topie nowy iPhone Producenci: Apple

iPhone X pojawił się w sklepach oraz u operatorów. Poznaliśmy ceny i szczegóły związane z dostępnością.

  • Rozpoczyna się przedsprzedaż iPhone'a X
A A

Apple pokazało w tym roku 3 nowe smartfony. Zdecydowanie najwięcej mówi się o modelu iPhone X, który wedle producenta jest najładniejszy, najwydajniejszy i ogólnie pozostaje poza zasięgiem konkurencji. Jeśli tego typu deklaracje do Was trafiają, urządzenie można już zamawiać.

Rozpoczęła się bowiem przedsprzedaż. iPhone X pojawił się w większości popularnych sklepów. Zaznaczają one jednak, że wysyłka rozpocznie się 3 listopada, ale decydująca będzie tu kolejność zamówień. Wszystko z uwagi na ograniczone zapasy magazynowe.

Trzeba być przygotowanym na duży wydatek. Ceny poznaliśmy już wcześniej, przypomnijmy jednak, że Apple iPhone X oferowany jest wersjach z 64 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej, które kosztują odpowiednio 4 979 złotych oraz 5 729 złotych.

iPhone X

Oczywiście znajdą się osoby, które preferują zakupy u operatorów. I u nich nie zabraknie tak istotnej nowości. Ceny uzależnione będą tutaj od rodzaju zawieranej umowy.

Jeśli chcecie natomiast przypomnieć sobie najważniejsze cechy omawianego smartfona, zapraszamy do naszej wcześniejszej publikacji. Poniżej zamieszczamy jego specyfikację.

Specyfikacja techniczna Apple iPhone X:

  • iOS 11
  • 5,8-calowy wyświetlacz OLED, 2436 x 1125 pikseli, 458 ppi
  • sześciordzeniowy procesor Apple X11 Bionic
  • 3 GB RAM
  • kamera główna 2x 12 Mpix (obiektyw standardowy f/1,8 + teleobiektyw f/2,4) z nagrywaniem filmów 4K UHD w 60 kl./s, kamera przednia 7 Mpix f/2,2
  • Bluetooth 5.0, Wi‑Fi 802.11ac, NFC, LTE
  • głośnik stereo
  • rozpoznawanie twarzy Face ID
  • wodoszczelność (IP67)
  • wymiary 143,6 x 70,9 x 7,7 mm

Źródło: Apple

Apple iPhone X

Cena od 4 979.00 do 4 979.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 4432 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. mgkiler
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-10-27 12:16

    "2436 x 1125"

    Dlaczego muszą mięc takie debilne niestandardowe rozdzielczości...

    To nawet nie jest podzielne przez 4.

    Skomentuj

    1. stalkerpl
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-10-27 12:19

      bo to iPhone

      Skomentuj

    2. hexenisalive
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2017-10-27 12:47

      Ratio 19:9.
      Po to by w pionie więcej zawartości mieścić.
      Czy to wygodne? Nie mam pojęcia.

      Skomentuj

      1. WhiteDrag0n
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-10-29 19:00

        Trzeba nadrobić za ten wycinek ekranu u góry...

        Skomentuj

  2. ciomasta
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-10-27 12:45

    Czekajcie , jade auto sprzedac a wrócę na piechotę z nowym Iphone X .
    Nope nope nope jeszcze nie oszalałem żeby wydawać tyle na telefon .

    Skomentuj

    1. Leader86
      Oceń komentarz:

      19    

      Opublikowano: 2017-10-27 13:04

      Jezdzisz autem za kilka tys ?

      Samsungi podobnie kosztuja i jakos nikt nie placze.

      Dodam ze sa zegarki kosztujace wiecej niz 4 Twoje domy.

      Ten produkt nie jest kierowany do Ciebie, tylko do pewnego typu klienta.

      Dlaczego kazdy prostak, mysli ze firmy sprzedaja produkt wszystkim ?

      Kazda firma wie komu i co sprzedaje, nikt nie sprzdaje calemu mozliwemu rynkowi bo jest niemozliwe pozycjonowanie produkt tak szerokiemu targetowi.

      Dla zadnej firmy. Zawsze podejmujemy decyzje, gdzie dzialamy, na jakim rynku, w jakim kraju, w jakim regionie, w jakiej kategori, jakie zamierzamy sie pozycjonowac, nastepnie dopasowujemy produkt pod wlasnie target.

      NIE ISTNIEJE FIRMA ktora pozycjonuje 1 produkt do wszystkich grup.

      Jesli Ciebie nie stac, to widocznie nie jestes docelowym klientem i tyle.

      Ja nie kupuje Pink Limited version np. Porsche, bo nie interesuje mnie ten produkt.

      Nie placze ze zrobili cos takiego (cena nie dla kazdego jest wazna), tylko szukam tego co mi odpowiada.

      W Polsce non stop slysze placz, ze on cos chce, ale nie stac go.

      To wez, przez 5 lat rozwijaj wlasny biznes, studiuj MBA i bedziesz mial.

      To tylko Twoja decyzja ze Ciebie na cos nie stac.

      Skomentuj Historia edycji

      1. rapmen123
        Oceń komentarz:

        8    

        Opublikowano: 2017-10-27 15:11

        W końcu ktoś wytłumaczył polskiej ciemnej rasie, dzięki

        Skomentuj

      2. Nalovp
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-10-27 18:37

        Tylko że iphone to nie jest luxury phone...To zwykły smartfon,co najwyżej modny.
        Problemem w Polsce są zarobki i stąd ten hejt.
        Apropo zarobków...jak idziecie na grzyby,to tak byle gdzie do parku,czy tam gdzie jest ich najwięcej?
        Jak zarabiałem 3000zł...takiego iphone bym sobie nie kupił.Zmieniłem las i bez problemu jednym kliknięciem mogę sobie pozwolić na nowego ipX 256Gb....baaaa stać mnie nawet na najdroższy model Lexusa za gotówkę.

        Skomentuj

      3. Pardek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-28 07:16

        No nie wiem. Ja jeżdżę teraz własną Teslą S, zegarek mam Longines z całą srebrną kopertą, zarabiam niemało ale takiego telefonu za Chiny ludowe bym nie kupił. Cena to przegięcie i nie warta takiej zabaweczki do dzwonienia i internetu...

        Skomentuj

        1. Nalovp
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-10-28 11:24

          Tablice rejestracyjne na twojej tesli zaczynają się na EL czy EK?

          Skomentuj

          1. netkret
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-28 12:50

            Chyba KRA

            Skomentuj

          2. Pardek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-10-29 17:40

            Nie rozumiem? A po co Wam to do wiadomości? :P

            Skomentuj

  3. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-10-27 14:22

    Właśnie ja w Polsce mam do czynienia z sytuacją gdzie na każdym kroku widzę te badziewne "AJFONY" od wersji 4 do teraz ,których sam wygląd zwłaszcza tych co miały premierę nie dawno od razu odrzuca.No ale znam osoby ,które lubią stylistykę SONY w SMARTFONACH więc i tutaj Mnie to nie dziwi ale żeby wciskać w tym czasie tak wyglądający telefon jak IPHON 8 i 8+ ludziom to już przegięcie.
    IPHONE X rzeczywiście wyróżnia się na tle tych szkarad jakimi są modele tańsze w tym roku i cała reszta starszych modeli bo jest to pierwszy produkt od APPLE ,który tak mi się spodobał jednak właśnie głównym wyznacznikiem jest u Mnie zarówno cena jak i sam system operacyjny dlatego jak wiele osób pyta Mnie o radę jaki SMARTFON sobie wybrać a ma budżet na flagowca to nie polecę produktu APPLE bo cena jest strasznie przeszacowana.
    Kto chce niech bierze bo dla Mnie i tak najlepszym możliwym wyborem jest LG V30 lub HUAWEI MATE 10Pro a rynek i tak zweryfikuje zapędy firmy.

    PS: Możecie tylko obserwować jak ważna była premiera SOC KIRIN 970 dla CHIŃSKIEJ firmy bo sprzedaż produktów z tym układem będzie ogromna.

    Skomentuj Historia edycji

  4. Qpers
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-10-27 19:25

    To miło, że Apple dogonił konkurencję tym modelem... Nieco brzydki, choć nie tak paskudny jak poprzednie generacje (po iPhone 5S)... No i przesadnie drogi ale cena nie gra roli dla jego nabywców.

    Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-10-27 20:36

    Dziwi mnie że ludzie potrafią się obrzucać mięsem z powodu jakiegoś zwykłego telefonu