Na topie

Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Promocje Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Zainteresowani zakupem Galaxy S10e zyskują dodatkowy argument do podjęcia tego kroku. Dzięki trwającej promocji można zgarnąć praktyczny gadżet.

  • Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie
A A

Wprawdzie premiera Galaxy S10, Galaxy S10+ przyciągała naprawdę dużą uwagę, ale koreański producent na tej samej konferencji zaprezentował także model Galaxy S10e. Nie mniej zaawansowany, zauważalnie tańszy, a przez wielu określony najciekawszą z nowości. Tym bardziej warto wspomnieć o trwającej promocji.

Sięgający po Galaxy S10e mogą odebrać bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie. Warunkiem jest zakup do 26 maja (lub do wyczerpania puli zapasów prezentów) smartfona w salonie Samsung Brand Store lub u wybranych partnerów handlowych producenta, co w praktyce oznacza większość najpopularniejszych sieci handlowych, a nawet niektórych operatorów.

Samsung Galaxy S10e promocja

Po zakupie trzeba jeszcze aktywować smartfona do 28 maja, a później zalogować się w aplikacji Samsung Members i do 31 maja wypełnić znajdujący się tam formularz. Regulamin oraz listę partnerów handlowych producenta biorących udział w akcji można znaleźć na oficjalnej stronie promocji.

Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad to również jedna z nowości tego producenta. Jak sugeruje nazwa, umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jeśli natomiast jesteście ciekawi informacji dotyczących Galaxy S10e to zachęcamy do zapozanania się z naszą recenzją tego smartfona.

Źródło: Samsung

Odsłon: 6196 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Smartfony w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!