Gry komputerowe

NVIDIA obiecuje, że Shadow of the Tomb Raider w wersji PC będzie piękny

opublikowano przez w dniu 2018-08-20

Chyba nikt nie będzie zaskoczony tym, iż firma skupiła się na swoich rozwiązaniach, ze szczególnym naciskiem na technologię NVIDIA RTX.

Tegoroczne wakacje, przynajmniej dla graczy, nie obiegają niczym od tych z poprzednich lat. Ciekawych premier brakuje, ale już we wrześniu sytuacja się zmieni, między innymi z uwagi na debiut Shadow of the Tomb Raider. W ostatnich dniach jest o nim bardzo głośno, najnowsze doniesienia do pochodna targów Gamescom 2018.

Najnowszy materiał wideo opublikował jednak nie wydawca, ale firma NVIDIA. Chwali się na nim współpracą z Eidos i Crystal Dynamics oraz staraniami mającymi na celu zapewnienie graczom korzystającym z PC jak najlepszej oprawy graficznej.

Chyba nikt nie będzie zaskoczony tym, iż firma skupiła się na swoich rozwiązaniach, ze szczególnym naciskiem na technologię NVIDIA RTX, którą szerzej opisywaliśmy już wcześniej. Swojego czasu mówiło się, że pierwszą grą robiącą użytek z tej technologii będzie Metro Exodus, ale opóźnienie premiery sprawiło, że mianem tym będzie legitymować się właśnie Shadow of the Tomb Raider.


 


Premiera Shadow of the Tomb Raider jest już blisko. Gra zadebiutuje 14 września. Dodajmy, że dostępna będzie nie tylko na PC, ale również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: NVIDIA GeForce

marketplace

Komentarze

54
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bedzie piękny za 5600zł
  Zaloguj się
 • avatar
  Na PS4 bedzie najbrzydszy jak zwykle, bo tam wychodza tylko buble graficzne w formie exow.
  Zaloguj się
 • avatar
  Po obejrzeniu tego trailera powiem szczerze że ta gra robi miazgę graficzną "efekt RTX" wymiata po całości.

  Nie jestem w gorącej wodzie kąpany i nie szastam pieniędzmi bez głowy więc na pewno nie kupię karty za 5500zł poczekam aż ten cały szał na nowinki techniczne przycichnie i za 4-5 miesięcy po premierze zrobię zakup od razu przy zmianie procesora płyty i pamięci.

  Zaloguj się
 • avatar
  Nie ma czym się ekscytować. Ta ich technologia nie nadaje się do gier, bo zarzyna wydajność.

  https://www.dsogaming.com/news/nvidia-geforce-rtx-2080ti-unable-to-run-shadow-of-the-tomb-raider-with-60fps-at-1080p-with-rtx-on/
  Zaloguj się
 • avatar
  Natywne 4K, HDR, porzadne tekstury, teselacja, RTX...pewnie pierwsze screeny po premierze w 4K z PC pokazujące tą grafike znowu spowodują beczenie niebieskiej gimbazy buahhahahahaah
  I spodziewam sie skomasowanego ataku screenów z exów w rozciaptanej pseudo FullHD/checkboard 4K rozdzielczości buahahahahahahaha
  Zaloguj się
 • avatar
  @PS4Ekskluzyw

  "Sory Gregory ale U4 ma lepszą oprawę i to z konsoli za śmieszne pieniążki :)"

  Sory Gregory ale nie ma.

  Kiedyś może zobaczysz wydajnego PC to zmienisz zdanie.
  Teraz co by Ci nie napisał ty i tak ślepo swoje będziesz klepał i zaraz będzie wylewania bzdur ciąg dalszy.
 • avatar
  Jak na razie nie widać tego piękna.
  Zaloguj się
  -7
 • avatar
  trochę buńczuczne zachowanie nvidi