Na topie

Smartfon Andy'ego Rubina przetestowany w GFXBench

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony

Wygląda na to, że Andy Rubin, ojciec systemu Google Android, zaoferować chce propozycję z wyższej półki.

  • Smartfon Andy'ego Rubina przetestowany w GFXBench
A A

Informacje mówiące o tym, iż Andy Rubin planuje powrócić na rynek mobilny wywołały spore poruszenie. Mowa przecież o postaci, która uznawana jest za ojca systemu Google Android. Od pewnego czasu wiemy, iż założona przez niego firma Essential Products Inc. przygotowuje smartfona. Urządzenie pozostawało bardzo tajemnicze, ale właśnie wychodzi z cienia.

Z pomocą przyszedł program GFXBench, w którym przetestowano urządzenie opisywane jako Essential FIH-PM1. To najpewniej kodowa nazwa smartfona Andy'ego Rubina. Tym samym dowiedzieliśmy się nieco na temat specyfikacji i wygląda na to, że szykowana jest propozycja z wyższej półki.

Zapisy z GFXBench mówią między innymi o ekranie o rozdzielczości 1312 x 2560 pikseli. To dość nietypowa wartość, ale GFXBench lubi niekiedy w tej kwestii przekłamywać, nie dowiedzieliśmy się też, jakiej przekątnej się spodziewać. Wątpliwości nie budzą natomiast pozostałe wzmianki. Zanosi się na procesor Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM, a więc wydajność powinna być naprawdę duża. Smartfon pracować ma pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat.

Smartfon Andy'ego Rubina w GFXBench

Można przypuszczać, że ostatecznie pojawi się więcej pamięci wewnętrznej, ponieważ 16 GB do pozostałych podzespołów nie bardzo pasuje.

Przypomnijmy też, że nieco wcześniej pojawiły się zajawki dotyczące stylistyki smartfona. Będzie cechował się, wychodząc ku ostatnim trendom, bardzo smukłymi ramkami wokół ekranu. Andy Rubin publikował na portalach społecznościowych wymowną grafikę (zobaczyć możecie ją na wstępie niniejszej publikacji).

Źródło: gizmochina

Odsłon: 3859 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Smartfony w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!