Na topie

Smartfon na prezent? Najczęściej iPhone

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone Producenci: Apple

Biorąc pod uwagę liczbę aktywacji nowych urządzeń, smartfony z logo Apple zdominowały okres świąteczny.

  • Smartfon na prezent? Najczęściej iPhone
A A

Święta już za nami. Zdecydowaliście się wręczyć komuś smartfona? A być może zostaliście nim obdarowani? Niezależnie od odpowiedzi warto rzucić okiem na statystyki opublikowane przez Flurry Analytics.

Biorąc pod uwagę liczbę aktywacji nowych urządzeń, w okresie świątecznym (19-25 grudnia) zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się smartfony z logo Apple. O dobrym wyniku mówić może również Samsung, podczas gdy reszta producentów stanowi dla tej dwójki tylko tło. Nie jest to jednak zaskoczeniem, podobnie bywało w poprzednich latach.

Smartfon na prezent

Które iPhone'y wybierane były najchętniej? Spośród tegorocznych propozycji największe wzięcie miał iPhone X.

Wynik 14.7% oznacza jednak, że musiał uznać wyższość iPhone'a 6 oraz iPhone'a 7. Starsze modele wybierane były tak chętnie zapewne z powodu spadających cen. Nie ma zresztą wątpliwości, że iPhone 6 oraz iPhone 7 to wciąż bardzo dobre smartfony mogące liczyć na wsparcie i aktualizacje.

iPhone na prezent

Źródło: Flurry Analytics, healthinsurancecomparison (foto)

Odsłon: 2891 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. HardCorak
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2017-12-29 10:54

    "Smartfon na prezent? Najczęściej iPhone"
    no raczej nie w polsce.

    Skomentuj

  2. hex3n
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2017-12-29 12:09

    Zaraz się zacznie płacz, jaki IPhone to badziew bo to i tamto :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. kladiator
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2017-12-29 12:35

      No bo tak jest :P

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-12-29 16:49

      bo to jest badziew ale nie dla ubogich

      Skomentuj

  3. kokosnh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-29 13:22

    No dobra, ale kto by się nie ucieszył z iphona na prezent?

    Skomentuj

    1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-12-29 14:55

      Niewolnik : )

      Skomentuj

    2. ahael
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-29 16:25

      Ja też bym się ucieszył... Na drugi dzień by był wystawiony BCM. Niech się psycho fani biją :-)

      Skomentuj

    3. Michał 06
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-12-29 16:54

      A na chu... podajecie mi angielskie dane ,ajfon w polsce nie jest popularny :(

      Skomentuj

      1. taki jeden
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-12-29 21:17

        Ten artykuł crtl C / crtl V to nie nadaje się na całą wschodnią europę a nie tylko na Polskę.

        Skomentuj

    4. bratmat
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-29 22:15

      Sorry ale ucieszyłbym się bardziej z gotówki lub w ostateczności S8. Jabłko zaraz wystawiłbym na allegro szukając jelenia który kupi ten badziew...

      Skomentuj

  4. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-12-29 16:44

    Przecież AJFONY nie są badziewiami więc po co rozpoczynać zaczepki.Gorzej z wyglądem smartfona ale na szczęście ten stereotyp został przełamany modelem IPHONE X ,który jednak ze względu na cenę w stosunku do możliwości jest dla Mnie niewypałem.
    Wystarczyłoby aby taki IPHONE X w wersji z 256GB pamięci na dane kosztował w Polsce 4tysiące złotych w takich EuroRtvAgd i już byłoby lepiej a tak jeżeli chodzi o możliwości/wygląd i cenę moim indywidualnym liderem jest Huawei Mate 10Pro.
    Chińczycy wydali SOC KIRIN 970 ,który ze względu na swoje możliwości jak w przypadku CPU i GPU od AMD będą zyskiwać na wydajności bo na chwilę obecną oprogramowanie nie jest w stanie wyciągnąć ponad 50% więcej z tych układów.

    Skomentuj

    1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-31 04:36

      Masz dziwny gust jeśli uważasz iPhone X za ładny, zwłaszczą z tą monobrwią na czole...

      Skomentuj

  5. PinkElephant
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-30 15:49

    Czy może mi ktoś powiedzieć kto ma i używa Iphona co musi zrobić kierując samochodem aby wybrać numer który nie jest zapisany w książce telefonicznej ?? Albo wysłać wiadomość SMS do osoby z książki telefonicznej ??