Mobile

Sony potwierdza obecność na CES 2019

opublikowano przez w dniu 2019-01-02

Nieoficjalne doniesienia mówią nam o tym, aby spodziewać się smartfonów ze średniej i niższej półki. Konferencja prasowa Sony odbędzie się 7 stycznia.

Nowy rok bardzo szybko przyniesie nam pierwszą, dużą branżową imprezę. Już za kilka dni wystartują targi CES 2019, na których pojawi się między innymi Sony.

Trudno mówić o większym zaskoczeniu, ponieważ japoński producent od lat pozostaje wierny targom odbywającym się w Las Vegas. Jako jeden z nielicznych systematycznie prezentuje na nich nowe smartfony i wydaje się, że tym razem nie będzie inaczej.

Nieoficjalne doniesienia mówią nam o tym, aby spodziewać się smartfonów ze średniej i niższej półki. Najbardziej prawdopodobne wydaje się pojawienie modeli z serii Xperia XA3, na temat których pierwsze informacje pojawiły się już jakiś czas temu, a także Xperii L3.

Konferencja prasowa Sony odbędzie się 7 stycznia. Zwiedzający targi będą mogli zaglądać na stoiska japońskiego producenta od 8 stycznia. Można być pewnym, że pojawią się na nich nie tylko smartfony.

Sony CES 2019

Źródło: phonearena

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!