• benchmark.pl
 • Gry
 • South Park: The Fractured But Whole najwcześniej w kwietniu
Gry

South Park: The Fractured But Whole najwcześniej w kwietniu

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-02-10

Firma Ubisoft po raz kolejny opóźniła premierę gry South Park: The Fractured But Whole. Z jakiego konkretnie powodu?

Miała być na mikołajki, potem mówiło się o walentynkach, a teraz okazuje się, że gra South Park: The Fractured But Whole nie będzie gotowa nawet na pierwszy dzień astronomicznej wiosny. 

Ubisoft poinformował, że druga część przygód Cartmana, Kenny’ego, Kyle’a, Stana i ciebie, Nowy, zadebiutuje na rynku dopiero w kolejnym roku fiskalnym. Najwcześniejsza możliwa data premiery to zatem tegoroczne prima aprilis. Najpóźniejsza – 31 marca 2018 roku.

Oczywiście trudno uwierzyć w to, że mielibyśmy czekać jeszcze rok, ale niestety prawie dwa miesiące to absolutne minimum. Dlaczego? Oficjalnie stanowisko brzmi: „twórcy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie szczegółów”, nieoficjalnie zaś mówi się, że Ubisoft boi się mocnej konkurencji w nadchodzących tygodniach.

Trzeba będzie czekać dłużej, ale wiele wskazuje na to, że warto. Wydany w 2014 roku Kijek Prawdy udowodnił, że erpeg w zwariowanym miasteczku South Park nie tylko ma rację bytu, ale jest wręcz doskonałym pomysłem. Nie ma powodów, by nie wierzyć, że „...But Whole” będzie kolejnym tego dowodem.

Produkcja studia Ubisoft San Francisco, w której wiecznie młodzi bohaterowie wcielą się w superbohaterów zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste.

Źródło: VG247, DualShockers

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  „twórcy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie szczegółów”

  Z tego co wiadomo muszą poczekać do kwietnia żeby Denuvo zamontowało im najnowsze zabezpieczenie a nie jakieś brednie o dopracowaniu szczegółów.
  Zaloguj się
 • avatar
  Te dziecko Chochlik znowu robi syf w komentarzach he he już kiedyś pisałem nie warto sie z nim wdawać w dyskusje bo to typowy przykład trolla.Zniży cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

  Co do samej gry,pierwsza część rewelka ciekawe jak ta sie prezentuje.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czy ta gra nie ma najlepszego podtytułu w historii? :)
  Zaloguj się