Na topie

Taz i jego drużyna opuszczają devils.one

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tematyka: CS:GO e-Sport

Zespół CS:GO z Wiktorem "Tazem" Wojtasem na czele, odchodzi od devils.one. Drużyna nie doszła do porozumienia w sprawie nowych kontraktów z obecnymi władzami organizacji.

 • Taz i jego drużyna opuszczają devils.one
A A

Jutro wygasa dotychczasowy kontrakt dywizji CS:GO devils.one. Po krótkim okresie współpracy okazuje się, że wizja zawodników była odmienna od założeń  właścicieli organizacji. Negocjacje pomiędzy obiema stronami trwały przeszło 4 miesiące i nie zakończyły się wypracowaniem kompromisu.

Na facebooku devils.one możemy przeczytać oświaczenie dotyczące rozłamu w zrzeszeniu. Wynika z niego, że od 1-go maja gracze dywizji CS'a zostaną wolnymi zawodnikami.

Dlaczego więc rozwiązujemy kontrakty właśnie teraz? Wierzymy, że przez obecną formę sportową zawodników oraz wywalczony slot w EPL, to właśnie ten moment jest dla nich najlepszy na szukanie organizacji, która spełni ich wymagania dotyczące systemu pracy oraz warunków finansowych.

Rozwiązując kontrakty za porozumieniem stron, devils.one nie blokuje zawodnikom żadnej opcji. Pierwszego maja zostają wolnymi agentami i nie będą obciążeni kwotą wykupu. Miejsca zdobyte w ligach i turniejach w Polsce i za granicą należą do zawodników. Cały czas istnieje również opcja, w której zawodnicy zaakceptują propozycję DV1 i znów będą reprezentować naszą organizację.”

Jak widać, devils.one nie zamierza zamykać drzwi przed swoimi dotychczasowymi zawodnikami i nadal liczy na podpisanie nowych kontraktów.

 

źródło:facebook.com

Odsłon: 23192 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. SiLNOR3KI
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-02 20:55

  Za robote niech się wezmą...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!