Gry

Gra The Elder Scrolls VI zapowiedziana, ale…

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-06-11

To jedna z najbardziej wyczekiwanych i dotąd najcieplej przyjętych wiadomości z targów E3 2018. Firma Bethesda potwierdziła, że The Elder Scrolls VI powstaje. Zła wiadomość jest taka, że gra znajduje się w fazie „przedprodukcyjnej”.

Gdy już niektórzy przestawali wierzyć w to, że to się kiedykolwiek stanie, firma Bethesda zapowiedziała podczas targów E3 2018 grę The Elder Scrolls VI. Dlaczego więc ktokolwiek miałby narzekać?

Ano przede wszystkim dlatego, że od premiery Skryima minęło już wiele lat, a o jego kontynuacji jak na razie nie wiemy nic poza tym, że na pewno powstaje. Na premierę The Elder Scrolls VI zapewne będzie trzeba jeszcze długo poczekać, a półminutowy teaser to trochę mało. Choć sam fakt, że „szóstka” rzeczywiście jest w drodze, to bez wątpienia bardzo pozytywna wiadomość.

The Elder Scrolls 6 na E3 2018 - teaser

Tymczasem skoncentrujmy się może na tym, co dzisiaj Bethesda ma do zaoferowania, jeśli chodzi o tę markę. Przede wszystkim zapowiedziano dwa kolejne rozdziały The Elder Scrolls Online. Pierwszy pakiet (Wolfhunter) będzie zawierał dwa pełne wyzwań lochy grupowe z wilkołakami z Tamriel, a drugi (Murkmire) wprowadzi kolejną strefę i rozszerzy zawartość fabularną. Przypomniano też o niedawnej premierze Summerset…

Firma Bethesda zapowiedziała również, że karcianka The Elder Scrolls: Legends już niedługo zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Informacji tej także towarzyszył zwiastun:

Wspomniano też o The Edler Scrolls: Blades – pierwszoosobowym RPG na… urządzenia mobilne. 

Źródło: Bethesda

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  niemozliwe, przeciez nie ma jeszcze skyrima na pralki i lodowki
  Zaloguj się
 • avatar
  Co jak co, ale E3 niesamowite... TES 6, STARFIELD i CYBERPUNK 2077!
  Zaloguj się
 • avatar
  Wygląda trochę stepowo... Może odświeżą Daggerfall, albo dadzą Elsweyr? Oby dali rade powtórzyć sukces Morrowinda czy Obliviona.
  Zaloguj się
 • avatar
  niemozliwe, przeciez nie ma jeszcze skyrima na pralki i lodowki