| 2014-02-04

Wymagania sprzętowe gry Titanfall ujawnione

Titanfall gra mechy

Titanfall to jedna z lepiej zapowiadających się gier, których premiera odbędzie się w najbliższych miesiącach. Produkcja ukaże się wyłącznie na platformach Microsoftu – konsolach Xbox One i 360, a także komputerach osobistych z systemem Windows. Właśnie opublikowane zostały wymagania sprzętowe tej ostatniej wersji.

Odpowiedzialne za produkcję gry Titanfall studio Respawn Entertainment zapowiada niezłą, sieciową zabawę. Mimo to, tytuł ten nie ograniczać ma się do samej rozwałki, ale też przedstawiać „prawdziwą”, spójną historię. „Prawdziwą”, ponieważ mówimy tu o klimatach science-fiction i mechami w roli głównej.

Za pośrednictwem Twittera poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Titanfall. Choć nie są specjalnie wysokie, to jednak twórcy okazali się dość wybredni. Aby produkcja w ogóle na naszym piecu ruszyła potrzebujemy bowiem systemu operacyjnego Windows 8 lub 8.1, albo chociaż 7. Inne niż 64-bitowe także nie wchodzą w rachubę.

Minimalne wymagania Titanfall:

  • System operacyjny: 64-bit, Windows 7 / 8 / 8.1
  • Procesor: AMD Athlon X2 2,8GHz / Intel Core 2 Duo 2,4GHz
  • Pamięć: 4GB RAM
  • Karta graficzna: 512MB, Radeon HD 4770 / GeForce 8800GT

Premiera Titanfall odbyć ma się 13 marca bieżącego roku. Nieco wcześniej - być może nawet w tym miesiącu - odbyć mają się natomiast zamknięte beta testy gry. Wszyscy zainteresowani - trzymajcie rękę na pulsie, jeśli tylko się czegoś dowiemy - od razu damy Wam znać.

Źródło: Titanfall Blog

Titanfall (PC)

Cena od 129.00 do 129.00

Zobacz wszystkie oferty

Nie przegap

Komentarze (25)

  1. Elcok
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:03

    wygląda to przyzwoicie jak na wymagania minimalne, ciekawe jakie będą zlecane

    Skomentuj

  2. b1tzz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:34

    Source Engine robi swoje

    Skomentuj

  3. Antiax
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:40

    Osobiście każdy kolejny news o Titanfall przyprawia mnie o mdłości, ta gra powinna zdobyć nagrodę za największy hype. Mimo to nie potrafię zrozumieć dlaczego wszyscy się tak tym zachwycają.. po filmach, które wyciekły z wersji beta nie wydaje mi się żeby była to jakaś wartościowa gra.

    Skomentuj

  4. Sopel86
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:40

    Kiepskie wymagania... Eh... Gdzie te czasy, kiedy miała się pietra czy gra się w ogóle uruchomi :D...

    Skomentuj

    1. jareeecki
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-02-04 23:53

      lepiej żeby nie nadeszły.. lepiej żeby kilkuletni komp uruchomił nowo wydaną grę :) niż żeby dali mega wymagania z kosmosu i ledwo połowa osób zagra itd może też robią to pod marketing że ludzie zobaczą takie wymagania i kupią

      Skomentuj

  5. kosmita
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:44

    Wymagania minimalne BF4
    System operacyjny: Windows Vista SP2 (32-bit)
    Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz lub AMD Athlon X2 2,8 GHz
    Pamięć operacyjna: 4 GB
    Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca
    Karta graficzna: 512 MB pamięci (Nvidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3870)

    A każdy wie jakie są optymalne :)

    Skomentuj

  6. gicior12345
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-04 23:47

    A single w tej grze będzie? Bo multi mnie nie kręci jakos;)

    Skomentuj

  7. scoobydoo19911
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 00:29

    No i na viście nie wiadomo dlaczego nie pogram. Widać że i na ten system powoli przychodzi czas.

    Skomentuj

    1. kamaleon
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2014-02-05 02:32

      Dobrze ze chociaz Win7 beda supportowac i nie zanizac specjalnie wydajnosci, jak to mialo miejsce przy BF4.

      Skomentuj

  8. LukisK
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2014-02-05 09:16

    Fajnie jakby wspierane było Mantle xD

    Skomentuj

  9. Clover
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 09:21

    6 lat temu dostałem na urodziny wspaniałego kompa: 2gb ramu, gtx 9600gt i core 2 duo 2,4 ghz. Sprzedałem go 2 lata temu, ale widzę, że nadal bym mógł grać w high endy co prawda na najniższych, ale jednak. Miło :)

    Skomentuj

  10. dropsik111
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-02-05 10:04

    już mi ślinka cieknie :D

    Skomentuj

  11. kot-kreskowy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 10:36

    Znowu szopka z wymaganiami

    Skomentuj

  12. chudyzam
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 10:48

    "Postęp" - dziękujemy konsole! :)

    Skomentuj

  13. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 11:03

    beta wyglada jak gowno wiec wymagania niskie....

    Skomentuj

    1. Anonim20
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-02-05 11:58

      Po pierwsze to alpha bo beta dopiero w okolicach walentynek,druga sprawa,Respawn powiadomiło ,że beta/finalny produkt będą mieć wyższej rozdzielczości tekstury.
      Jak na source engine to taki konfig jak tutaj mamy służy jako optymalne ;)
      oby nie było akcji jak w Ghost,bo Ghost ma małe wymagania ale to twórcy skopali optymalizację :)

      Skomentuj

      1. BILI82
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-02-05 12:55

        Skopali optymalizacje no po mojemu to jej nie zrobili w ogole... ta gra sie krzaczy na wszystkim.... :D u mnie na GTX 780 ma sciny czyniace gre niegrywana... no i te CZITY... omg.... ciagle to samo.

        Skomentuj

  14. Anavrin990
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 13:39

    No nie znowu tylko x64.Fajnie ,ale nie mogli zrobić tak żeby działo na 32b tak ja bf4 np.Eeeh

    Skomentuj

  15. tanakov
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-05 22:08

    No to wszyscy z XP na pokładzie mogą zapomnieć o graniu;) czas na 64 bitowe systemy

    Skomentuj

  16. tanto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-02-09 14:26

    Moim zdaniem to pora w końcu na 128 bitów. Ładne wymagania. Co do wymagań na bf4 to owszem gra chodzi na 32 bit, ale ledwo na low. Przy tym samym sprzęcie na 64 bitach było medium bez spadków (o mulit nie mówie).