Na topie

Toshiba ma Smart TV dla fana Gwiezdnych Wojen

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telewizory

Kategoria: RTV Telewizory Tematyka: Smart TV Star Wars Producenci: Toshiba

Firma Toshiba wprowadziła do sprzedaży 24-calowy telewizor, który ma zainteresować tych, którym Gwiezdne Wojny są szczególnie bliskie.

 • Toshiba ma Smart TV dla fana Gwiezdnych Wojen
A A

24-calowy wyświetlacz nie zapewni może kinowych wrażeń, ale w pokoju mniejszego lub większego fana Gwiezdnych Wojen na pewno znajdzie swoje miejsce. Z takiego założenia przynajmniej zdaje się wychodzić firma Toshiba, która rozesłała po polskich sklepach z elektroniką nowy telewizor z obudową nawiązującą do tej popularnej sagi.

Termin oczywiście nie został wybrany przypadkowo. W kinach bowiem (oficjalnie) od wczoraj wyświetlany jest epizod ósmy o podtytule Ostatni Jedi i od wczoraj też w sklepach można znaleźć wspomniane odbiorniki. Przyjrzyjmy się im z bliska…

Toshiba 24SW763DG (czy też Toshiba Star Wars TV) to telewizor wyposażony w 24-calowy wyświetlacz HD Ready (czyli 1366 x 768 pikseli). Do dyspozycji użytkowników oddaje między innymi dwa gniazda HDMI 1.4 oraz po jednym USB 2.0 i VGA. Ma też komplet tunerów do odbioru telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

Toshiba Star Wars TV 

Telewizor ma złącze Ethernet i wbudowaną kartę sieciową Wi-Fi – pozwala więc łączyć się z Internetem. Oferuje zresztą system Smart TV, dając dostęp do aplikacji, takich jak Netflix, YouTube czy Ipla oraz „inteligentnych” funkcji, w tym Screen Share (wyświetlanie treści ze smartfona na dużym ekranie).

Co czyni z tego modelu sprzęt, którym miałby zainteresować się fan Gwiezdnych Wojen? Przede wszystkim ramka, która jest przyozdobiona rysunkami myśliwców znanych z filmowej sagi. Dodatkowo urządzenie wydaje odgłos miecza świetlnego podczas włączania i wyłączania.

„Ten kompaktowy 24-calowy telewizor jest domowym centrum rozrywki dla każdego fana Gwiezdnych Wojen, mogącym zabrać Cię poza ten świat do odległej galaktyki” – zachwala producent, który życzy sobie za niego około 1000-1100 złotych.

Źródło: Toshiba

Odsłon: 4833 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Telewizory w marketplace

 1. Lister
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-16 01:09

  Do dziś mnie zadziwia, że 24-calowe monitory jak najbardziej są FHD, a telewizory tylko i wyłącznie HD-Ready i to w tej dziwacznej rozdzielczości 1366 x 768...

  Skomentuj

 2. ahael
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-12-16 18:18

  Strasznie tandetnie wygląda... Do chipsów go dodają?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!