Na topie

Warhammer: Vermintide 2 wkrótce zadebiutuje na Xbox One

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Debiut Warhammer: Vermintide 2 na kolejnej platformie zaplanowano na 11 lipca. Już teraz można jednak sprawdzić grę dzięki otwartym beta testom.

 • Warhammer: Vermintide 2 wkrótce zadebiutuje na Xbox One
A A

Warhammer: Vermintide 2 od pewnego czasu dostępne jest na PC, gdzie radzi sobie całkiem dobrze. Zapowiadano, że gra z czasem zawita na kolejne platformy i lada chwila przekonają się o tym posiadacze Xbox One.

Studio Fatshark ogłosiło, iż premierę zaplanowano na 11 lipca. Jednocześnie zaprosiło zainteresowanych do sprawdzenia gry przed premierą. Otwarte beta testy już ruszyły.

„Jesteśmy szczęśliwi, że wielu z was wzięło udział w zamkniętych beta testach. Wygląda jednak na to, że siły Skavenów i Chaosu są nieustępliwe - potrzebujemy was przed premierą zaplanowaną na 11 lipca. To znaczy, że do bety zapraszamy wszystkich mających dość odwagi na dołączenie do niej - czynimy ją otwartą dla wszystkich!”

Zainteresowani znajdą odpowiedni plik w sklepie Microsoft Store. Potwierdzono również, że gra doczeka się wersji na PlayStation 4, ale tu data premiery pozostaje jeszcze nieznana.


Źródło: vermintide

Odsłon: 2093 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-06-22 11:08

   konsolowi gracze daja sobie rade w takie gierki bez problemu, spokojna głowa.
   Wymaga to po prostu wprawy w posługiwaniu się padem.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!