Gry

World of Tanks trafi na konsole Xbox One [AKT.]

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-02-19

Wargaming nie zwalania tempa.

World of Tanks Xbox One

Wargaming nie zwalania tempa. Jednocześnie wygląda na to, że popularność World of Tanks wciąż jest na tyle duża, że w tytuł ten opłaca się producentowi mocno inwestować.

Za takowe przedsięwzięcie uznać należy bowiem zapowiedź wydania, a także wcześniejszego przygotowania rzecz jasna, gry na kolejną platformę. Po PC oraz konsolach Xbox 360 przyjdzie pora na Xbox One.

Jednocześnie nie zdradzono niestety wielu konkretów. Wiemy jednak, że możliwe będzie przeniesienie konta z Xbox 360 na nową konsolę, dzięki czemu nie straci się swoich dotychczasowych postępów. Co więcej, możliwa ma być również rozgrywka pomiędzy graczami korzystającymi z obydwu platform Microsoftu.

Premiera World of Tanks na Xbox One odbędzie się jeszcze w tym roku. Poniżej rzucić możecie okiem na zwiastun przygotowany z okazji powyższej zapowiedzi.

[AKTUALIZACJA - 19.02.2015, 20:08]

Dostępny jest już zwiastun w polskiej wersji językowej, dlatego też umieszczamy go w miejsce poprzedniego materiału. Dodatkowo wiemy już, że gra będzie dostępna za darmo do pobrania i dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Pozostali gracze będą mogli spróbować 7-dniowej wersji testowej.

“Rok temu, World of Tanks pojawiło się na konsoli Xbox 360 i okazało się sukcesem. Miliony graczy dołączyły do globalnej społeczności wirtualnych czołgistów. Marka Wargamingu silnie zakorzeniła się w przestrzeni konsolowej. Nasi twórcy są gotowi i jesteśmy dumni z przejścia na następny poziom, na nową generację z Xbox One.” - T.J. Wagner,  producent wykonawczy Wargaming Chicago-Baltimore


Źródło: eurogamer.net, youtube, Wargaming

marketplace

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Będzie stabilne 20fps
  Zaloguj się
  14
 • avatar
  Strasznie nudne jest WoT
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  Jedyny serwer co nie wymaga konserwacji oraz nigdy się nie psuje to ten z czołgami premium oraz złotem. Ten serwer to jedyna rzecz którą udało WG dobrze się zrobić w WoT.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czyli mamy kolejnego exa konsolowego najnowszej generacji ^_^
 • avatar
  Śmieszne jest to że 90% hejterów WoT'a to nooby które kiedyś namiętnie grały i po paru k rozegranych bitwach nadal nie skumały podstawowych mechanik gry na tyle żeby "ogarniać" i maja teraz ból zada. A bo to arty są OP a to tdki, a to haker go zabił, a to lagi ma wiecznie, a to ktoś go ze złota "szczela", a to ruski pancerz nieprzebijalny, a to "szczaly" za zero. Płaczą jak małe dziewczynki.
  Zaloguj się
 • avatar
  ]Zdecydownym kupować tanio polecam stronke:
  www.make.my/aukcje
  Mega okazje, licytacje za grosze.
  Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)