Na topie

Zwiastun premierowy Detroit: Become Human

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: przygodowa Zwiastuny gier Producenci: Quantic Dream

Do premiery Detroit: Become Human można zacząć odliczać ostatnie godziny. Twórcy nie zapomnieli o przygotowaniu zwiastuna premierowego.

 • Zwiastun premierowy Detroit: Become Human
A A

Branża gier powoli szykować będzie się do letniego letargu, ale końcówka maja i początek czerwca zapowiadają się jeszcze bardzo interesująco. Szczególnie w przypadku posiadaczy konsol PlayStation 4.

25 maja w ich ręce trafi na Detroit: Become Human. Zapowiedzi dają podstawy sądzić, iż Quantic Dream pokusi się o jedną z najciekawszych gier na wyłączność platformy Sony, jakie oglądać będziemy w tym roku. Optymizm płynie zresztą nie tylko z ujawnianych przez twórców informacji i materiałów. Przedstawialiśmy Wam wrażenia z zamkniętego pokazu, który mocno rozbudził nasze apetyty.

Premiera nie jest niczym zagrożona, gra już jakiś czas temu uzyskała status gold. A skoro zostały do niej tylko dwa dni, warto rzucić okiem na ostatni już zwiastun wprowadzający w klimat i przedstawiający trójkę bohaterów.

„Przenieś się do amerykańskiej metropolii osadzonej w nieodległej przyszłości. Poznaj Detroit 2038 roku – miasto pełne niezwykle zaawansowanych technicznie androidów, których zadaniem jest służenie ludziom. Ale to się wkrótce zmieni…”


Źródło: PlayStation Polska

Odsłon: 2442 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. korbee
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-24 17:32

  Polski dubbing psuje cały klimat. Mimo to zapowiada się nieźle.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!