Akcesoria do konsol

Adapter Creative BT-W2 sposobem na „bezprzewodowy dźwięk” z PS4

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Creative BT-W2 to adapter USB, który pozwala podłączyć bezprzewodowe słuchawki do konsoli PlayStation 4 i cieszyć się niezłym brzmieniem bez opóźnień, jak zachwala producent.

Creative chce udowodnić, że bardzo dobry dźwięk z konsoli PlayStation 4 można uzyskać także bez „kabli”. W tym celu producent zaktualizował swój bezprzewodowy adapter. 

Creative BT-W2 to adapter z interfejsem USB, który pozwala użytkownikowi na skorzystanie z dobrodziejstw technologii Bluetooth i bezprzewodowe przekazywanie audio pomiędzy komputerem (a teraz także konsolą) i słuchawkami czy głośnikami

Dzięki obsłudze technologii aptX Low Latency opóźnienia praktycznie nie występują, a synchronizacja dźwięku i obrazu jest nienaganna. Przynajmniej zapewnia o tym producent, który zwraca również uwagę na to, że adapter może też pełnić funkcję odbiornika sygnału audio.

Creative BT-W2

Producent twierdzi, że adapter ten zostanie doceniony przede wszystkim przez graczy, ale też osoby, które korzystają z PlayStation 4 jako odtwarzacza multimedialnego. Oczywiście nadal obsługiwane są też komputery z systemami Windows 10 i macOS.

Sugerowana cena akcesorium to niespełna 200 złotych.

Źródło: Creative

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patalajka22
  3
  Ja na zwykłym donglu bt4 też nie mam żadnych opóźnień między pc a głośnikami ( niecałe 4m odległości ) a kosztowało mnie to tylko 20zł
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  @kitamo bardzo łatwo uruchomić atamosa bo amplitunery te naprawdę dobre mają opcje przetważania dźwięku do atamos,sam też posiadam takie cudeńko więc wiem że się da.

  @Chong-li gratki 7.2.4 ja mam narazie 7.2 ale pod koniec roku też rozbuduje pod 7.2.4.
 • avatar
  Guczi04
  1
  Jak dźwięk, to tylko kablowo! No chyba, że nikomu nie zależy na jakości dźwięku jaką generuje Peesczwóreczka.
 • avatar
  Chong-li
  1
  Swoją konsole PS4 tak samo jak PC mam podłączone pod Amplituner z głośnikami w systemie 7.2.4 Dolby Atmos nie ma bata żeby jakaś bezprzewodowa pierdółka lub inny wynalazek na dzień dzisiejszy przebiła moc i czystość dzwięku jaki sie wydobywa z głośników i subwooferów podczas mojego grania,słuchania muzyki czy oglądania.
  Czysty i silny dzwięk to podstawa przynajmniej dla mnie.
 • avatar
  Chong-li
  1
  Jak uruchomiłem Atamosa? Bardzo łatwo naciskam na pilocie guzik ADV SURR i mam dzwięk Atamos z Ps4.

  Dokładnie działa to na takiej zasadzie jak napisał użytkownik wyżej.