Pamięć flash

ADATA i-Memory UE710 – „hybrydowy” pendrive dla iPhone’a i iPada

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

ADATA i-Memory UE710 wyposażono w dwa złącza - Lightning oraz USB 3.0. Pendrive dostępny jest w trzech wariantach różniących się pojemnością

ADATA i-Memory UE710

W ofercie ADATA pojawił się kolejny gadżet. Tym razem jest to pendrive i-Memory UE710, który określany jest przez producenta mianem „hybrydowego”.

Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta i nikogo raczej nie zaskoczy. ADATA i-Memory UE710 wyposażono w dwa złącza - Lightning oraz USB 3.0. Dzięki temu pendrive nadaje się do współpracy ze smartfonami iPhone i tabletami iPad oraz komputerami. W tym drugim przypadku ograniczeń już nie ma, ponieważ mogą być to maszyny z Mac OS, jak również innymi systemami.

Prędkość odczytu danych sięga tu 30 MB/s, zapisu natomiast maksymalnie 20 MB/s. Producent zadbał o dedykowaną aplikację i-Memory oraz wsparcie dla technologii AirPlay pozwalającej na zdalne odtwarzanie na Apple TV multimediów przechowywanych na ADATA i-Memory UE710.

ADATA i-Memory UE710 pendrive

Pendrive ADATA i-Memory UE710 dostępny jest w trzech wariantach różniących się pojemnością: 32, 64 oraz 128 GB. Ich ceny wynoszą odpowiednio 299, 399 i 799 złotych.

W każdym przypadku spodziewać należy się trzech wersji kolorystycznych: białej, czarnej i różowo-złotej. Pendrive waży zaledwie 16 g, a jego wymiary to: 60,64 x 32,64 x 9,9 mm.

Źródło: ADATA

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  haha ha haha ha, cena mało śmieszna
 • avatar
  jeomax.co.uk
  Ciekawi mnie, dlaczego nie nazywacie pendrive'a "dyskiem", ma ku temu przeciez pelne predyspozycje: brakuje mu wirujacego talerza, czyli dysku (jak w SSD), Bron Boze nikt go nie napedza (sam dziala z woli Boga) no i wyznacznik ludzkosci - Windows - widzi go w systemie jako "dysk" (pewnie E).

  :=======]

  Sorry, MSPANC.
  -8
 • avatar
  Much_
  Czasem się zastanawiam po co takie coś do iPhona jak iOS to zamknięty system ani nie skopiuje danych na to urządzenie po za tymi które zadecydował apple.... bezsens... (jestem eplowcem)
 • avatar
  Much_
  Czasem się zastanawiam po co takie coś do iPhona jak iOS to zamknięty system ani nie skopiuje danych na to urządzenie po za tymi które zadecydował apple.... bezsens... (jestem eplowcem)