Pamięć flash

ADATA i-Memory UE710 – „hybrydowy” pendrive dla iPhone’a i iPada

przeczytasz w 1 min.

ADATA i-Memory UE710 wyposażono w dwa złącza - Lightning oraz USB 3.0. Pendrive dostępny jest w trzech wariantach różniących się pojemnością

ADATA i-Memory UE710

W ofercie ADATA pojawił się kolejny gadżet. Tym razem jest to pendrive i-Memory UE710, który określany jest przez producenta mianem „hybrydowego”.

Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta i nikogo raczej nie zaskoczy. ADATA i-Memory UE710 wyposażono w dwa złącza - Lightning oraz USB 3.0. Dzięki temu pendrive nadaje się do współpracy ze smartfonami iPhone i tabletami iPad oraz komputerami. W tym drugim przypadku ograniczeń już nie ma, ponieważ mogą być to maszyny z Mac OS, jak również innymi systemami.

Prędkość odczytu danych sięga tu 30 MB/s, zapisu natomiast maksymalnie 20 MB/s. Producent zadbał o dedykowaną aplikację i-Memory oraz wsparcie dla technologii AirPlay pozwalającej na zdalne odtwarzanie na Apple TV multimediów przechowywanych na ADATA i-Memory UE710.

ADATA i-Memory UE710 pendrive

Pendrive ADATA i-Memory UE710 dostępny jest w trzech wariantach różniących się pojemnością: 32, 64 oraz 128 GB. Ich ceny wynoszą odpowiednio 299, 399 i 799 złotych.

W każdym przypadku spodziewać należy się trzech wersji kolorystycznych: białej, czarnej i różowo-złotej. Pendrive waży zaledwie 16 g, a jego wymiary to: 60,64 x 32,64 x 9,9 mm.

Źródło: ADATA

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  haha ha haha ha, cena mało śmieszna
  • avatar
   jeomax.co.uk
   -8
   Ciekawi mnie, dlaczego nie nazywacie pendrive'a "dyskiem", ma ku temu przeciez pelne predyspozycje: brakuje mu wirujacego talerza, czyli dysku (jak w SSD), Bron Boze nikt go nie napedza (sam dziala z woli Boga) no i wyznacznik ludzkosci - Windows - widzi go w systemie jako "dysk" (pewnie E).

   :=======]

   Sorry, MSPANC.
   • avatar
    Much_
    0
    Czasem się zastanawiam po co takie coś do iPhona jak iOS to zamknięty system ani nie skopiuje danych na to urządzenie po za tymi które zadecydował apple.... bezsens... (jestem eplowcem)
    • avatar
     Much_
     0
     Czasem się zastanawiam po co takie coś do iPhona jak iOS to zamknięty system ani nie skopiuje danych na to urządzenie po za tymi które zadecydował apple.... bezsens... (jestem eplowcem)