Gry

Anthem z datą premiery i nowymi materiałami wideo

przeczytasz w 1 min.

EA zaprezentowało nowe materiały przybliżające produkcję studia BioWare. Dowiedzieliśmy się również, że Anthem trafi w ręce graczy w lutym przyszłego roku.

Zgodnie z obietnicami, na dzisiejszej konferencji EA ujawniono kilka istotnych kwestii związanych z Anthem. Dowiedzieliśmy się, kiedy produkcja przygotowywana przez BioWare trafi na rynek, przybliżono też rozgrywkę, na jaką powinniśmy się nastawiać.

Anthem data premiery

Pierwotnie debiut gry planowany był na ten rok. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się jednak, że trzeba będzie poczekać dłużej. Do kiedy dokładnie? Premiera Anthem odbędzie się 22 lutego 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Potwierdzono, iż w grze obecne będą mikropłatności. Na pocieszenie można dodać, że dotyczyć mają one jedynie elementów służących do zmiany wyglądu bohaterów.

Anthem - zwiastun i gameplay

Już wcześniej ujawniono, iż pod względem mechaniki rozgrywki Anthem będzie połączniem gry akcji, strzelanki i RPG. Wprawdzie twórcy mocno akcentują kooperację, ale nic nie stanie na przeszkodzie ku zabawie w pojedynkę. Opublikowane materiały wideo przybliżają świat, w którym ludzie zmuszeni są do walki o przetrwanie. Nie jest to łatwe, ale z pomocą przychodzą egzopancerze. Będzie ich kilka i jak łatwo się domyślić każdy zaoferuje inne właściwości.

„W niedokończonym przez bogów świecie ludzkość walczy o przetrwanie w nieprzystępnych krainach. Wyposażeni w niesamowite egzopancerze zwane javelinami freelancerzy starają się przechylić szalę na korzyść rodzaju ludzkiego.”


 


Źródło: Anthem Game, RajmanGaming HD

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  q3aki
  1
  zapowiada sie fajnie, jest to na bank odpowiedz na destiny. Ale! jako to EA poczekam do premiery..:)
  • avatar
   xxx.514
   -1
   Jeszcze nie wyszło, a już się przyznają do pierwszych mikropłatności. Naprawdę tylko CDP potrafi zrobić grę raz i porządnie, bez ciągłego ssania portfeli graczy?
   • avatar
    kitamo
    0
    hmm czekam z niecierpliwością, jeden z tytułów który na bank ogram, pytanie tylko czy nie będzie kupy w ładnym opakowaniu z dobrymi trailerami.
    • avatar
     BILInek
     0
     Destiny 3... oby tylko kontent byl tym razem czekam na recenzje i opinie beta testerow :P
     • avatar
      piotreeeek
      0
      4K,60fps,HDR i ewentualnie jakiś mod graficzny...dziękuję, pozamiatane przez PC. Przydałaby sie jeszcze fizyka z Crysisa, ale w świecie konsol zejde z marzeniami na ziemie.