Mobile

System iOS 7 zostanie udostępniony 10 września?

przeczytasz w 1 min.

Jak informują deweloperzy Siri, stabilna wersja systemu iOS 7 zostanie udostępniona już 10 września.

apple ios 7 system wygląd premiera 10 września

Firma Apple już od dłuższego czasu pracuje nad nową wersją systemu iOS 7, który obecnie wciąż znajduje się w fazie beta testów. Jednak jak wskazuje firma Nuance, system niebawem wejdzie w stabilną fazę i już w pierwszej połowie września będzie dostępny dla wszystkich.

Nową wersję systemu iOS firma z logo „nadgryzionego jabłuszka” zapowiedziała podczas czerwcowej konferencji WWDC 2013 i od tego czasu system jest nieustannie rozwijany i poprawiany. Do tej pory, nie znaliśmy dokładnej daty jego premiery, wszystko jednak zaczyna wskazywać, że odbędzie się ona już niedługo.

Otóż firma Nuance zajmująca się rozwojem oprogramowania Siri dla produktów Apple, w wiadomości e-mail wysłanej do deweloperów stwierdziła, że system iOS 7 GA (General Availability) będzie publicznie dostępny dla wszystkich od 10 września – tak przynajmniej twierdzi deweloper Owen Williams.

Co ważne, jak wynika z ostatnich doniesień, również na 10 września spodziewana jest premiera smartfonów iPhone 5C i iPhone 5S. Niewykluczone więc, że tego samego dnia ukażą się zarówno nowe wersje smartfonów oraz system operacyjny. Nie można też wykluczyć, że tego dnia zostanie udostępniona stabilna wersja systemu jedynie dla deweloperów, a dopiero po jakimś czasie trafi również do użytkowników.

apple ios 7 premiera 10 września email developer

Źródło: SlashGear, The Verge, digitaltrends (foto)

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  1
  Szczerze chociaż nigdy jakoś nie lubiłem Apple ani tego ich systemu iOS to muszę przyznać że wygląda całkiem całkiem. Ciekaw jestem jak ze stabilnością systemu, Boże ile to razy mój SGS2 się zawiesił na tym andku..
  • avatar
   daker836
   -1
   LOWE APLLE
   • avatar
    usuniety_ea0769b7b0c8
    -3
    Dla mnie to jest żywcem zerżnięte z WP...
    • avatar
     KarsonPL
     0
     Używam bety od początku i jestem pozytywnie zaskoczony tym co Apple zrobiło.
     • avatar
      ADiS_
      0
      Ehhh i trzeba sie pozbyć 3GS'a :/