Smartfony

Apple rozwiązuje „charge gate” - nowe iPhone'y już bez problemów z ładowaniem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Niektórzy z użytkowników smartfonów iPhone XS oraz iPhone XS Max napotkali problemy z ładowaniem. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że już się z tym uporano.

iPhone'y są bardzo drogie (w porównaniu do innych smartfonów), ale ich zwolennicy argumentują, że mogą dzięki temu cieszyć się najwyższą jakością. Mimo tego Apple każdego roku boryka się z różnego rodzaju problemami. W tym roku mówi się o „charge gate”. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że już się z tym uporano.

Pod określeniem „charge gate” skrywają się opinie użytkowników, którzy napotkali problemy z ładowaniem iPhone'a XS oraz iPhone'a XS Max. Niektóre egzemplarze nie reagowały na podłączenie ładowarki w momencie, w którym ekran pozostawał uśpiony. W przypadku testowanego przez nas iPhone'a XS wszystko jest w porządku.


Wygląda na to, że opisywany problem został już rozwiązany. Z pomocą przyszła aktualizacja oprogramowania. Użytkownicy dotknięci „charge gate” po zainstalowaniu iOS 12.1 beta zauważyli poprawę i prawidłowe reagowanie smartfonów na podłączanie ładowarki. Trzeba im zaufać, ponieważ Apple nie zabrał w tej sprawie głosu.

Źródło: Unbox Therapy, @reneritchie, foto Apple

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  3
  Najnowsze i najdroższe telefony na świecie od jednej z największych korporacji na świecie trzeba na szybko łatać oprogramowaniem opisanym jako BETA żeby przywrócić możliwość ładowania. Co za świat.
 • avatar
  muchoborek
  3
  Przepraszam, oprogramowaniem "beta" łatamy problem? Poza tym dotyczy on nie tylko najnowszych ajfonów, ale i poprzednich wersji zaktualizowanych do iOS 12. Żenada.
 • avatar
  Much_
  2
  Ktoś zapomniał dodać że ta beta wprowadza najważniejszy nowy fijuczer czyli 71 nowy emoji.....
 • avatar
  Dragonik
  0
  Jakie problemy z ładowaniem, przecież po to jelenie płacą grubą kasę bo za jakość się płaci nie, zawsze tylko apple wzorem do naśladowania bo tam nic się nie psuje wszystko na tip top to i cena adekwatna,
 • avatar
  Stelek
  -7
  "Apple rozwiązuje „charge gate” - nowe iPhone'y już bez problemów z ładowaniem"
  "Wygląda na to, że opisywany problem został już rozwiązany"
  Autorze to jak jest w końcu?? Rozwiązali czy wygląda na to że rozwiązali ? :)
 • avatar
  sn00p
  -12
  Mateusz!!! My rozumiemy po Angielsku :) UnboxTherapy
  wrzucił ten filmik 5 dni temu :) benchnark.pl zmienia się w archiwum wiadomości?